Další ročník RODINNÉHO VÁNOČNÍHO TURNAJE už tento pátek!

(13. 12. 2017) - V pátek proběhne další ročník populárního Rodinného Vánočního turnaje, tedy turnaje pro rodiče s dětmi. Start je naplánovaný na 15:00, kdy se zajemci budou moci přihlásit přímo v městské sportovní hale v Dačicích pořadatelům. Turnaj je určen pro děti kategorie elévů a přípravky v doprovodů svých rodičů. S sebou Vám stačí vzít si převlečení do haly (především halovou obuv) a florbalku. Před vyvrcholením turnaje (cca 17:00) proběhne přímo v hale hromadné focení :o). Přesný systém turnaje bude určen na místě podle počtu přihlášených týmů, proto se dostavte a zaregistrujte včas. Brankáři budou dva pevní pro celý turnaj, není je tedy potřeba řešit. Více o akci ZDE, facebookovou událost naleznete ZDE.
Startovné: To nejlepší cukroví z vaší kuchyně! :o)) Těšíme se na Vaši účast! 


Startují divizní odvety. Muži zajíždějí do Tábora a Písku

(12. 12. 2017) - Florbalisté divizního Centropenu Dačice se ještě nemohou plně oddat vánoční pohodě a klidu, čekají je totiž ještě těsně před svátky dvě těžká kola na hřištích jihočeských rivalů. Při pohledu na tabulku je jasné, že půjde o velice důležité duely. Čelo tabulky se totiž nepatrně odděluje od ostatních týmů. Konkrétně duo Hradec Králové a právě Tábor. Pokud se našim mužům podaří naplno bodovat, budou opět na dosah absolutnímu čelu a rozhodně by pak byly Vánoční svátky příjemnějsími. V prvním kole se navíc Dačicím podařilo svého rivala z Tábora porazit. Jako vždy velmi zajímavý a vypjatý zápas startuje v sobotu v 16:00 ve sportovní hale v Sezimově Ústí. Neméně důležité bude ale zvládnout i nedělní duel s papírově slabším Pískem. Ten se hraje v místní obloukové hale ve 14:00 a ani zde nepůjde o jednoduché body. Písek je v pozici, kdy se musí prát o každý bod a dvojnásob na vlastní půdě.

Muži A - DIVIZE C:

- so. 16. 12. 16:00 - 1. FbK Tábor x TJ Centropen Dačice -:-
- ne. 17. 12. 14:00 - FBC Sokol Písek x TJ Centropen Dačice -:-


Body přinesl mužům až nedělní duel se Rtyní

(5. 12. 2017) - Elitní tým mužů má za sebou přesně polovinu základní části soutěže. Po perfektním vstupu do sezony, kdy se v osmi kolech sedmkrát bodovalo naplno, přišla menší výsledková krize mezi osmým a desátým kolem. Plný bodový zisk se áčku Centropenu podařilo "urvat" teprve až tuto neděli, kdy si tým od Dyje poradil po dramatickém průběhu s Orli ze Rtyně v Podkrkonoší. I přes zmíněná zaváhání se nedá prozatimní divizní vystoupení považovat za neúspěšné, zisk jednadvaceti bodů je pořád nadějný a sezona bude ještě dlouhá, poslední kola navíc ukazují, že porazit v této soutěži může každý každého a ztácet budou i zdánlivě suverénní týmy.

Více v článku


Áčko mužů bude chtít bodovat naplno. V cestě budou Hradec a Rtyně

(28. 11. 2017) - Napravovat poslední domácí neúspěch se bodou snažit naši muži v dalším domácím dvouzápase. První prosincový vínekd přivítáme tradiční severní rivaly. V sobotu to bude ten papírově těžší - Innebandytos Hradec Králové. Západočeši se už více let vždy pohybují na čele tabulky Divize C, vysněný postup se jim ale ještě vybojovat nepodařilo. Blízko k němu měli uplynulou sezonu, v nadstavbové části jim ale stopku vystavila ambiciozní Telnice. I letos si hradečtí vedou slušně a drží druhou postupovou pozici s dvoubodovou ztrátou na vedoucí Tábor. Nedělním soupeřem bude Rtyně v Podkrkonoší. Té před sezonou odešlo několik důležitých hráčů a projevilo se to i na výsledcích. Momentálně se orli nacházejí na desáté pozici, tabulka je ovšem velmi vyrovnaná a rozhodně nemůže být řeč slabém soupeři.

Muži A - DIVIZE C:

- so. 2. 12. 11:30 - TJ Centropen Dačice x FbC Innebandytos Hr. Králové -:- / SH Dolní Cerekev
- ne. 3. 12. 16:30 - TJ Centropen Dačice x Orel Rtyně v Podkrkonoší -:- / SH Třešť


Muži poprvé bez bodu, ženy přivezly všech šest

(21. 11. 2017) - Tak na tento víkend mužský první tým nebude vzpomínat v dobrém. Doposud dobře namazaná mašina, která se od prvního kola držela na první příčce tabulky divize C, se zadrhla v osmém kole s jihlavskou družinou. Nešťastná prohra 2:3, kterou pro sebe hosté ukořistili až v poslední desetiminutovce, navíc mužstvo Davida Černého vykolejilo natolik, že se nezvládnul ani sobotní zápas s Pacovem. Hlavní příčinou bodově prázdného víkendu byla střelecká nemohoucnost. Na dvě branky za zápas neumí vyhrávat (snad krom Panterů z Otrokovic) téměř nikdo. Jinou jízdu předvedla ženská flotila trenéra Vacušky. V nedělní plavbě na Vltavě se v Týně předvedla v parádním světle a vyhrála obě své bitvy.

Více v článku


Prodloužený víkend ozdobí dvě třaskavá derby, netradičně v pátek a sobotu!

(14. 11. 2017) - Někdo na následující víkend, který bude díky přilehlému pátečnímu svátku o jeden den delší, plánuje hlavně odpočinek. O tom ani náhodou nemůžou přemýšlet naši florbalisté. Čekají je dost možná nejvypjatější zápasy dosavadní sezony. V osmém a devátém kole totiž narazí na regionální rivaly z Jihlavy a Pacova, o motivaci tedy bude rozhodně postaráno. S prvním jmenovaným se naše mužstvo utká netradičně ve sváteční pátek od 20:00. Hráči obou týmů se velice dobře znají, kdo ale zápas bude prožívat s ještě větším nábojem je hostující Varhaník, který v minulosti oblékal i dres Centropenu. Naopak v dresu domácích bude mít o přidanou motivaci postaráno vedle exjihlavského Kůse také nová tvář René Mikel, který do města kostky cukru přišel právě z Jihlavy až těsně před začátkem této sezony. Sobotní dopolední zápas s Pacovem bude, co se motivace týče, vlastně totéž. I v tomto případě se oba celky dokonale znají, přátelství ale, jak tomu tak bývá, půjde úvodním hvizdem stranou. Zápasy s Pacovem v minulosti patřili k těm nejvypjatějším, loňská bilance je navíc vyrovnaná, kdy se vždy radoval hostující tým. Oba divizní zápasy, ve kterých bude Centropen obhajovat první příčku tabulky, před dotahujícími-se soupeři, se tentokrát odehrají v Dolní Cerekvi.
Jak tomu bývá tuto sezonu zvykem, své zápasy ve stejný víkend jako muži sehrají i ženy. Ty tentokrát cestují do dalekého Týna nad Vltavou, kde jim bude vzdorovat Žďár nad Sázavou/SK Jihlava, respektive Sokol Písek. 

Muži A - DIVIZE C:

- pá. 17. 11. 20:00 - TJ Centropen Dačice x FbŠ Jihlava -:- / SH Dolní Cerekev
- so. 18. 11. 11:00 - TJ Centropen Dačice x Pacovští Honzíci -:- / SH Dolní Cerekev


I letos se uskuteční Vánoční turnaje! A to opět jak pro dospělé, tak pro rodiče s dětmi

(13. 11. 2017) - Jako každý rok, i letos, se příznivci vánočního odreagování prostřednictvím děrovaného sportu mohou těšit na své oblíbené turnaje v Dačicích. Jako už tradičně odstartujeme RODINNÝM VÁNOČNÍM TURNAJEM, který je, jak již název napovídá, určený pro rodiče s dětmi. Ten se uskuteční v pátek 15. prosince v odpoledních hodinách v Městské sportovní hale v Dačicích. Více podrobností naleznete v příslušné sekci v levém menu. Vánoční florbalový program vyvrcholí o týden pozdeji, konkrétně v sobotu 23. 12., kdy se uskuteční už jedenáctý ročník dospělého VÁNOČNÍHO TURNAJE. Do něj se mohou hlásit jak mužské tak amatérské týmy (v současné chvíli je již kapacita naplněna). Detailnější informace o tomto turnaji naleznete také ve specielně vytvořené sekci v levém menu.

TĚŠÍME SE NA VAŠI ÚČAST! :)


Áčko mužů se protrápilo k výhře nad Chrudimí. Ženy braly tři body

(7. 11. 2017) - Víkend ve znamení divizních derby je za námi. Z našeho pohledu ani tak o derby nešlo, do regionální dvojice totiž první tým mužů letos dostal paradoxně poměrně vzdálenou Chrudim. Zajímavostí bylo, že se jednalo o souboj prvního s posledním, nicméně průběh zápasu tomu určitě neodpovídal, hrál se až nečekaně vyrovnaný zápas, což jen dokazuje, že v divizi se rozhodně v žádném zápase body neberou bez boje. Své zápasové povinnosti měly tento víkend i ženy. V sobotu v Pelhřimově dokázaly potrápit Světlou nad Sázavou, nicméně na body to nestačilo. Ty přišly až ve druhém zápase s domácím Pelhřimovem.

Více v článku


Druhý podzimní kemp je minulostí. Děti znovu zářily štěstím

(5. 11. 2017) - Již tradičním se začíná stávat podzimní příměstský kemp, který pořádá dačický florbalový klub. Po nesmírně úspěšném prvním roce se neméně podařil také ten letošní. S novými trenéry, novým vybavením, jiným formátem turnaje. Ale jinak stejně zábavný a nabitý atraktivním programem. Do druhého ročníku se přihlásilo celkem 25 zájemců. Tři z nich se však z různých důvodů museli omluvit. I s 22 odvážnými se však pracovalo skvěle. Od prvního momentu do závěrečného vyhlášení všichni do jednoho makali na sto procent a snažili se trenérům dokázat, že nejen florbal hrát umí a že je nesmírně baví.

Více v článku


Muži přivítají poslední Chrudim, ženy cestují do Pelhřimova

(31. 10. 2017) - Pouze šest zápasů, tedy poloviční porci oproti normálu, má na programu následující víkend divize. Jedná se totiž o víkend, kdy se mezi sebou utkají týmy, jež jsou pro letošek spolu v regionální dvojici. Našemu týmu letos připadla Chrudim. Ta se v uplynulých šesti zápasech výsledkově trápila. Doposud dokázala bodovat pouze v jednom zápase, a to hned v prvním kole s Pískem. Ostatní zápasy byly vesměs ve znamení divokých přestřelek, v žádným z nich ale Piráti na body nedosáhly. Jak moc tedy pro hosty začíná být nutné začít bodovat je vesměs jasné, už proto se rozhodně nedá očekávat jednoduchý zápas, ač jsou na tom tabulkově oba týmy diametrálně odlišně. Utkání se hraje v neděli od 13:00 v Třešti,
Také ženy se tento víkend předvedou na palubovce. Konkrétně v sobotu v Pelhřimově. Tam je čeká v 10:30 ambiciozní Světlá n.S., která se po minulém víkendu vyhoupla v tabulce před náš tým. Od 14:30 se budeme o body prát s domácím Spartakem, takže i tento souboj rozhodně nebude postrádat náboj.

 

Muži A - DIVIZE C:

- ne. 5. 11. 13:00 - TJ Centropen Dačice x FBK Piráti Sokol Schrudim -:- /SH Třešť


  1 / 30   následující stránka
Kontakty

Oddílová karta na stránkách florbalové unie


TJ Centropen Dačice na Facebooku !!!


TJ Centropen Dačice na Instagramu !!!


TJ Centropen Dačice na Rajčeti !!!


Fatpipe


Velikonoční florbalový turnaj


_______________________________

- Popis
Florbalový klub z osmitisícového jihočeského městečka

- Název Oddílu
TJ CENTROPEN DAČICE

- Oficiální web
florbaldacice.cz

- Oficiální FB stránka
facebook.com/florbaldacice

- Oficiální instagram
@florbaldacice

- Fotografie na Rajče.cz
florbal-dacice.rajce.idnes.cz/

- Domácí hala
SH Třešť, Josefa Hory 1050 Třešť /SH Dolní Cerekev, Dolní Cerekev 238

- Rok založení klubu
2005
_______________________________

Družstvo TJ CENTROPEN DAČICE registruje cca 200 členů(9/2017) a provozuje tyto věkové kategorie:

- muži A
(Divize C)

- muži B
(Jihočeská liga mužů)

- ženy
(2. liga žen - skupina 5)

- dorost
(2. liga dorostenců - skupina 5)

- starší žáci
(Jihočeská liga starších žáků)

- mladší žáci
(Jihočeská liga mladších žáků)

- elévové
(Jihočeská liga elévů)

- přípravka
(Liga Vysočiny příprvek)
_______________________________

KONTAKTY

Předseda: Pavel Gellner
- Tel: +420 602584581
- Email: gellner.pavel@tiscali.cz

Admin: Kryštof Kůs
- Tel: +420 728465764
- Email: krystofkus@gmail.com
_______________________________

www.ceskyflorbal.cz/oddil/tj-centropen

TOPlist