Divize se po vánoční pauze znovu rozjíždí. Dačice čeká cesta na sever

(10. 1. 2017) - Více než měsíční pauzu si přes Vánoce dopřál mužský a-tým. Nyní se už ale intenzivně připravuje na další dvě ligová kola. A duely to nebudou zrovna jednoduché. Tým okolo kapitána Radovana Kubeka, kterému patří druhá příčka tabulky, cestuje na daleký sever změřit síly se suverénním lídrem soutěže - Hradcem Králové a v tabulce třetím Náchodem. Zápasy na půdě Hradce, v Předměřicích n.L., se Centropenu daří, neprohrává zde. Letos ale Innebandytos prokazuje extrémě dobrou formu, dosud prohrál pouze jeden zápas, právě ten s námi. V Náchodě je bilance o poznání horší. Oba zápasy budou každopádně nesmírně těžkou zkouškou kvality našeho celku a dost napoví o tom, jestli se Dačice letos budou prát o postup do nadstavbové části soutěže.

Muži A - DIVIZE C:
- so. 14. 1. 18:00 - FBC Innebandytos Hr. Králové x TJ Centropen Dačice -:-
- ne. 15. 1. 16:00 - Florbal Primátor Náchod x TJ Centropen Dačice -:-


VÁNOČNÍ TURNAJ PODESÁTÉ ZAPLNIL MĚSTSKOU HALU

(17. 12. 2016) - Už desátý ročník tradičního jednodenního Vánočního turnaje se dnes koná v Městské hale v Dačicích. Šestnáct týmů z různých koutů naší domoviny ve dvou kategoriích se v předvánoční čas dopravilo do našeho města, aby zde strávily příjemný den s lidmi podobného koníčku. "Zatím probíhá vše podle plánů, časově vše zvládáme nadstardantně dobře. Za ta léta už jsme v organizování podobných akcí poměrně zkušení, takže vše zvládáme na slušné úrovni", potvrdil jeden z hlavních pořadatelů akce, Kryštof Kůs. Podrobný rozpis utkání včetně průběžných výsledků můžete sledovat zde na webu v příslušné sekci v levém menu.

(21. 12. 2016) - Na web už bylo také doplněno KANADSKÉ BODOVÁNÍ (muži/amatéři) a kompletní VÝSLEDKY TURNAJE. Bohatou fotogalerii naleznete na facebokovém profilu klubu.


Nepovedená tečka za kalendářním rokem 2016

(13. 12. 2016) - Mužské áčko o uplynulém víkendu uzavřelo kalendářní rok 2016 dvanáctým a třináctým divizním kolem. Soupeřem byla (doposud) hodně nevýrazná Jihlava, respektive poměrně slušně hrající Litomyšl, která se po prospaném úvodu sezony dere do vrchních pater tabulky. Ležérní přístup k zápasu s Jihlavou zadělal na senzaci kola, když předposlední dokázal porazit druhého v prodloužení. V nedělním zápase se výkon Centropenu podstatně zlepšil, ani tak to ale na body nestačilo. Šťastnější a především efektivnější byla Litomyšl. Ač se z možných šesti získal pouze jeden jediný bod do tabulky, shodou ostatních výsledků si náš tým stále drží na třetí Náchod poměrně pohodlný náskok šesti bodů.

Více v článku 


Sezona vstupuje do druhé poloviny, áčko přivítá Jihlavu a Litomyšl, dorost se připravuje na domácí vystoupení

(6. 12. 2016) - Ligové soutěže v sezoně 2016/2017 se přelévají do své druhé poloviny. Mužské áčko tedy čeká opět Jihlavské FbŠ, respektive nepříjemný Peaksport Litomyšl. Oba zápasy pořádá náš tým, hrát se bude v sobotu ve sportovní hale v Třešti a v neděli v Dolní Cerekvi. Na programu je i dorostenecká druhá liga. Naši mladíci se zodpovědně připravují na odvetu s Milevskem, kterému rozhodně mají co vracet. Jejich zápasy můžete vidět osobně, hraje se v sobotu v hale SŠTO v Dačicích (v 9:00 a 13:15) a k události vzniklo i toto povedené motivační video, tak naše kluky doražte podpořit!

Muži A - DIVIZE C:
- so. 10. 12. 18:00 - TJ Centropen Dačice x FbŠ Jihlava -:- / SH Třešť
- ne. 11. 12. 11:00 - TJ Centropen Dačice x FBC PeaksportLitomyšl -:-SH Dolní Cerekev


Vánoční turnaj zná podobu skupin i rozpis zápasů

(5. 12. 2016) - Tradiční Vánoční turnaj v Dačicích, kterého letos čeká už desátý ročník (!), proběhne už za necelé dva týdny. Pořadatel už zná jeho definitivní obsazení a tak mohlo o uplynulém víkendu proběhnout rozlosování do skupin. V obou osmičlenných kategoriích se utvořily dvě skupiny po čtyřech týmech, jak tomu bývá každý rok. Od dnešního dne už je také znám rozpis utkání, začíname v brzkých ranních hodinách (už v 7:20) a finále je na programu ve 21:00, půjde tedy o nepřetržitý maraton zápasů, konkrétně jich bude třicet dva. Konktétní rozpis zápasů naleznete v sekci věnované Vánočnímu turnaji v levém menu webu. Přibývat zde také začínají soupisky týmů, tak nezapomeňte odeslat i vy tu svou na uvedený email (vtdacice@gmail.com).

Svou tradici už si také získává "předskokan" dospělého turnaje, tzv RODINNÝ VÁNOČNÍ TURNAJ, na kterém si přijsou na své ti nejmladší, kteří su budou moci zahrát i se svými rodiči. Ten proběhne v městské sportovní hale už tento pátek (9. 12.). Podrobnosti k této akci naleznete také v levo zde na webu hned pod odkazem na Vánoční turnaj.


Parádní první polovinu sezony zakončili muži vítězně, dorostenci propadli

(29. 11. 2016) - Pro mnoho týmů se tento víkend sezona 2016/2017 zlomila do své druhé poloviny. Právě tak tomu bylo i pro naše mužské divizní áčko, které mělo na programu poslední dvě kola první poloviny sezony. Týmy, se kterými ještě letos síly nezměřily zbývaly pouze dva - Přelouč a Chrudim. Své zápasy ale také s velkým očekáváním vyhlížel dorost. Tedy predevším jejich první sobotní zápas s Milevskem sliboval parádní podívanou, šlo totiž o zápas dvou týmů, které do té doby neztratily ani bod. 

Více v článku


JEDEN VÝJEZD = MAXIMÁLNĚ TŘI AUTA

============= DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO TRENÉRY A VEDOUCÍ DRUŽSTEV ==============

!!!!!!!!!!!!! NA KAŽDÉ UTKÁNÍ MŮŽOU BÝT VŽDY VYPRAVENY MAXIMÉLNĚ TŘI VOZIDLA !!!!!!!!!!!!!!

============= DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO TRENÉRY A VEDOUCÍ DRUŽSTEV ==============


Od dnešního dne (28.11.2016) bude náš klub hradit cetovní náklady vždy maximáně třem vozidlům v rámci jednoho venkovního výjezdu k ligovému zápasu (ligovým zápasům). Děkujeme za pochopení


Další nabitý víkend před námi. Hrají oba mužské týmy, dorost čeká šlágr v Milevsku

(23. 11. 2016) - Prosinec je za dvěřmi a florbalové ligové soutěže se pomalu, ale jistě přelévají do své druhé poloviny. Poslední dva zápasy té první má na programu mužské áčko. Čeká ho cesta do Přelouče, respektive Chrudimi, půjde tedy o další těžké duely, které můžou podtrhnout, nebo také výrazně pošramotit, dobře odvedenou práci v dosavadním průběhu divize C. Do akce se vydá také naše mužská rezerva. V písecké obloukovce bude o další body v neděli bojovat s Vodňanami, ale také domácím Sokolem. Pomyslného vyvrcholení podzimu se v sobotu dočkají dorostenci. Ty ve 2. lize ještě neztratili ani bod, ale stejně tak na tom je i jejich nadcházející soupeř - Milevsko. Souboj o první místo bude tedy dozajista šlágrem nejenom tohoto kola. Zvládnout naši mladíci ale budou muset i zápas s Českým Krumlovem. Do dalčích bojů zasáhne i družstvo mladších žáků v Kaplici, před domácím publikem se v Dačicích v neděli představí nejmladší přípravka.

Muži A - DIVIZE C:
- so. 26. 11. 17:00 - Orel Přelouč x TJ Centropen Dačice -:-
- ne. 27. 11. 16:30 - FBK Piráti Sokol Chrudim x TJ Centropen Dačice -:-


Áčko i dorost opět vítězně, rezerva sesadila Tábor z čela JL

(15. 11. 2016) - Další výsledkově vinikající víkend je za námi. Mužské áčko mělo v sobotu plnit tříbodovou povinnost proti J. Hradci, vzhledem k okolnostem to ale nakonec nebyla vůbec jednoduchá "povinnost". Přes to se jí nakonec podařilo splnit. Jako již tradičně se utkání áčka krylo se zápasy rezervy. Béčku se (jako obvykle ve velice skromném počtu) podařilo zaskočit lídra soutěže, v druhém zápase už ale došly síly. Tradiční šestibodový standart si splnili dorostenci, kteří cestovali do daleké Kaplice. Parádní turnaj odehráli také elévové v Jindřichově Hradci.

Více v článku


Na programu je první divizní derby s Hradcem! Hraje i béčko a dorost

(10. 11. 2016) - Dlouho očekávané, historicky první divizní derby mezi tradičními rivaly - Dačicemi a Jindřichovým Hradcem se blíží! Zápas se odehraje již tuto sobotu od 20:00 ve sportovní hale v Dolní Cerekvi. Oba týmy jsou v rozdílných rolích, zatímco Dačice v dosavadním průběhu sezony pravidelně sbírají body a už nyní lze říci, že letos bojují o první dvě příčky, které zaručují postup do nadstavbové části soutěže, nováček z Jindřichův Hradec doposud spíše tápe a bodů příliš nenasbíral. Být papírový favorit je jedna věc, derby ale vždy bývají nevyzpitatelná! Áčko ale není jediný dospělý tým, který se v sobotu představí. Do Sezimova Ústí míří mužská rezerva, kterou čekají náročné zápasy s Táborem a Strakonicemi. Výborně mají svou soutěž rozehranou i dorostenci, což se budou snažit potvrdit v Kaplici. Narazí na tým Písku a Českobudějovického Meťáku. Poslední tým, který si tento víkend neodpočine bude družstvo elévů, které čeká v neděli ráno výlet do J. Hradce.

Muži A - DIVIZE C:
- so. 12. 11. 20:00 - TJ Centropen Dačice x FK Slovan J. Hradec -:- / SH Dolní Cerekev


  1 / 25   následující stránka
Kontakty

Oddílová karta na stránkách florbalové unie


TJ Centropen Dačice na Facebooku !!!


TJ Centropen Dačice na Instagramu !!!


TJ Centropen Dačice na Rajčeti !!!


Fatpipe


Velikonoční florbalový turnaj


_______________________________

- Popis
Florbalový klub z osmitisícového jihočeského městečka

- Název Oddílu
TJ CENTROPEN DAČICE

- Oficiální web
florbaldacice.cz

- Oficiální FB stránka
facebook.com/florbaldacice

- Oficiální instagram
@florbaldacice

- Fotografie na Rajče.cz
florbal-dacice.rajce.idnes.cz/

- Domácí hala
SH Třešť, Josefa Hory 1050 Třešť /SH Dolní Cerekev, Dolní Cerekev 238

- Rok založení klubu
2005
_______________________________

Družstvo TJ CENTROPEN DAČICE registruje cca 200 členů(9/2016) a provozuje tyto věkové kategorie:

- muži A
(Divize C)

- muži B
(Jihočeská liga mužů)

- ženy
(2. liga žen - skupina 5)

- dorost
(2. liga dorostenců - skupina 5)

- starší žáci
(Jihočeská liga starších žáků)

- mladší žáci
(Jihočeská liga mladších žáků)

- elévové
(Jihočeská liga elévů)

- přípravka
(Liga Vysočiny příprvek)
_______________________________

KONTAKTY

Předseda: Pavel Gellner
- Tel: +420 602584581
- Email: gellner.pavel@tiscali.cz

Admin: Kryštof Kůs
- Tel: +420 728465764
- Email: krystofkus@gmail.com
_______________________________

www.ceskyflorbal.cz/oddil/tj-centropen

TOPlist