Dětský kemp v plném proudu. Zatím všem září oči

(27. 10. 2016) - Snad by se až chtělo říct „hlavně to nezakřiknout“. První ročník podzimního dětského kempu zatím probíhá výborně a dle představ organizátorů. Přestože už za sebou máme první zranění, jinak je vše takové, jaké má být. Tréninky, jídlo, přístup hráčů a tak bychom mohli pokračovat. Prostě paráda. Radost pro hráče i trenéry.

Do prvního ročníku vstupovali organizátoři akce s velkým očekáváním, ovšem také s obavami, jak vše proběhne. Jenže zatím vše funguje perfektně. Děti neonemocněly, krom jednoho zraněného kotníku ze čtvrtka jsme stále v plném počtu. Obědová porce byla víc než královská. Zatím si není na co stěžovat.

Více v článku


Áčko opět stoprocentní, béčko a ženy braly po třech bodech

(25. 10. 2016) - Další florbalově pořádně napěchovaný víkend máme za sebou a je na čase si zrekapitulovat výskedky všech našich reprezentantů. Představilo se totiž hned pět našich týmů. Nejvíce se dařilo mužskému áčku. To v letošní sezoně Divize C zatím prokazuje velice slušnou formu a ziskem plného počtu bodů se udrželo na první příčce průběžné tabulky. Z poloviny se dařilo mužské rezervě a ženám, oba týmy vyhrály pouze jeden ze svých dvou duelů. Poprvé se bodově nezadařilo starším žákům, kteří v Českých Budějovicích žádné body neukořistili. Povedený domácí turnaj mají za sebou také naši Elévové.

Více v článku


Hned pět týmů čeká hrací víkend. Elévové pořádají v Dačicích

(19. 10. 2016) - V celkem čtrnácti zápasech se tento víkend představí pět našich družstev. Elitní mužský tým pořádá v Třešti, kam zavítá v sobotu v rámci pátého kola Trutnov a v neděli vrámci šestého Rtyně. Na sobotní výjezd do Pelhřimova se chystají ženy, ty čekají klání s Pískem a Štírkami Č. B. Odpočívat nebude ani muzská rezerva, v už tak nabité sobotě se představí taktéž v Třešti, kde se o body popere s Vimperkem a Jokers Č. B. Ambiciozní celek starších žáků se (prozměnu v sobotu) vydá do jihočeské metropole, aby se zde utkal s Pískem a Strakonicemi. Posledním a zároveň nejmladším týmem, který se tento víkend představí, bude družstvo elévů. A představení to bude domácí, v neděli od 9 ráno se v Městské hale v Dačicích ukážou domácímu publiku (turnaj končí až po poledni), tak nezapomeňte přijít kluky povzbudt!

Muži A - DIVIZE C:
- so. 22. 10. 19:30 - TJ Centropen Dačice x FBC Trutnov (DTJ) -:- /SH Třešť
- ne. 23. 10. 13:00 - TJ Centropen Dačice x Orel Rtyně v Podkrkonoší -:- /SH Třešť


Áčko sesadilo Hradec z čela Divize, dorost dál válcuje 2.ligu

(11. 10. 2016) - Je za námi další florbalově pestrý víkend, tak si pojďme rekapitulovat, jak se dařilo našim týmům ve svých soutěžích. Muži se po úspěšném vstupu do sezony představili poprvé "doma", pořádali v Dolní Cerekvi. V obou velmi těžkých utkáních dokázali bodovat, s papírově silnějším Hradcem dokonce zvítězili a předstihli jej v průběŽné tabulce. Dařilo se ale i dalším týmům. Svou dominanci ve druhé lize znovu potvrdil dorost a stejně tak jako mužské áčko vede svou soutěž. Poprvé se bodově zadařilo i mužské rezervě a s prázdnou ze svého premiérového domácího turnaje neodešli ani starší žáci.

Více v článku


Muži přivítají v Cerekvi těžké soupeře - Hradce Králové a Náchod. Hrají i další týmy, v Dačicích starší žáci

(4. 10. 2016) - Podařený vstup do sezony budou muset naši muži potvrdit v prvních "domácích" zápasech sezony. V novém azylu v Dolní Cerekvi mají svěřenci Davida Černého zatím stoprocentní bilanci, ale nyní půjde o těžkou prověrku - přijedou favoriti Divize C. V sobotu dorazí hradečtí Innebandytos. O kvalitě týmu nejlépe hovoří skóre z prvních dvou zápasů - 30:11. Do týmu se navíc vrátili někteří ex-extraligoví hráči Vinohrad, jiný cíl než postup do Národní ligy tedy tahle družina ani mít nemůže. Ani nedělní soupeř nebude snadný, ač svou kvalitu v prvních dvou kolech nepotvrdil. Náchod už nekolik let atakuje čelní pozice naší divize a je vlastně s podivem, že se mu play-up často jen velmi těsně vyhnulo. Na oba zápasy Vás do SH v Dolní Cerekvi srdečně zveme!

Muži A - DIVIZE C:
- so. 8. 10. 20:00 - TJ Centropen Dačice x FbC Innebandytos Hradec Králové -:-
- ne. 9. 10. 11:00 - TJ Centropen Dačice x Florbal Primátor Náchod -:-


Dačice čeká první podzimní florbalový kemp

(3. 10. 2016) - Vánoční a velikonoční turnaj, soustředění. To vše už tu bylo. Nyní je čas posunout dačický florbal zase o kus dál. O podzimních prázdninách se 29 přihlášených může těšit na premiérový podzimní dětský florbalový kemp. Unikátní akci, která by měla prohlubovat vztahy mezi jednotlivými kategoriemi a zlepšit individuální dovednosti účastníků. To vše zábavnou formou, doplněné o výlet do jihlavského Robinsona. Akce je určena pro kategorie přípravek, elévů a mladších žáků se bude konat 26. - 30. 10. 2016.

Podzimní prázdniny letos budou zábavné!

Více v článku


Sezóna odstartovala, čtyři z osmi týmů mají první zápasy za sebou. Áčko i dorost brali plný počet bodů

(27. 9. 2016) - Dačice, osmitisícové městečko v cípu jihočeského kraje, skýtá mnohé krásy. Jednou z jeho chloub je neoddiskutovatelně i místní florbalový klub. Ve skromných podmínkách zde parta nadšenců na zdravých základech vybudovala konkurenceschopný florbalový oddíl, který se už více jak deset let rozrůstá a vychovává čím dál více sportovců. A že se zde florbalu daří dokazují i úspěchy, kterých místní florbalisté dosahují. Do letošní sezóny náš klub na palubovky vypustil osm týmů, od nejmladší přípravky po dospělé může a ženy. O uplynulém víkendu se představily všechny dospělé kategorie a dorost. 

Více v článku


O víkendu startuje mužům, ženám i dorostu ligová sezona

(19. 9 2016) - Pro leckterého florbalistu možná až příliš dlouhá letní pauza je za námi a soutěžní kolotoče se opět rozjíždějí. Už tento víkend budou v permanenci čtyři naše družstva. Mužské áčko startuje svou divizní pouť v sobotu s florbalovou školou Jihlava, den na to pak zajíždí do Litomyšle, která se po roční pauze opět prokousala do Divize C.
Jediným našim týmem, který se představí na domácích palubovkách, jsou ženy, které v rámci druhé ligy žen přivítají v hale SŠTO nováčka z Pelhřimova a starého známého, věčného rivala z Jindřichova Hradce.
Až do Strakonic se v neděli vydá naše mužská rezerva, která na úvod Jihočeské ligy poměří síly s regionálními sousedy, přesněji s rezervami Hradce a Písku. 
Posledním týmem, který bude bodovat o první ligové body v nové sezoně budou dorostenci. Jejich sobotní cesta do Soběslavi vyvrcholí zápasy s Českobudějovickým Meťákem a Sokolem Písek.

Muži A - DIVIZE C:
- so. 24. 9. 18:00 - FbŠ Jihlava x TJ Centropen Dačice -:-
- ne. 25. 9. 15:00 - FBC Peaksport Litomyšl x TJ Centropen Dačice -:-

Ženy - 2. LIGA V DAČICÍCH:   
- so. 24. 9. 9:00 - TJ Centropen Dačice x Spartak Pelhřimov -:- 
- so. 24  9 14:30 - TJ Centropen Dačice x FK Slovan Jindřichův Hradec  -:-


Sezona 2016/17 je na svém startu! ČTĚTE důležité informace pro členy klubu a jejich rodiče

(7. 9. 2016) - Minulý a tento týden ještě probíhají florbalové nábory, od toho příštího se ale už na plné brátky rozjíždí kolotooč tréninků všech kategorií, proto se čím dál častěji objevují dotazy na jejich konkrétní termíny. Vzhledem k faktu, že do role trenérů jsou téměř výhradně zapojovány osoby, které samy aktivně florbal hrají, je vždy velice těžké nastavit časy tréninků tak, aby všem vyhovovaly a zároveň se nemuselo trénovat v pozdních večerních hodinách. Proběhla také aktualizace kreditového systému, prostřednictvím kterého se opět vedení oddílu snaží motivovat své členy k práci pro klub a díky kterému si ti aktivní mohou poměrně výrazně ulevit z příspěvků na druhou polovinu sezony. Konkrétní časy tréninků, jména trenérů všech kategorií, kreditový systém a výši přízpěvků pro právě startující sezonu čtěte v následujícím článku.

Více v článku


NÁBOR 2016 aneb, HLEDÁME NOVÉ TVÁŘE!!! :)

(31. 8. 2016) - Je tu opět nový školní rok a s ním se otevírají i nové možnosti. Florbalový oddíl z Dačic má za sebou už řadu let úspěšného fungování a v následujících čtrnácti dnech se, tak jako každý rok, opět zaměřuje na rozšiřování své členské základny. Přes to, že se náš klub rok od roku rozrůstá a k dnešku už registrujeme kolem sto padesáti aktivních florbalistů, nových členů není nikdy dost, navíc se náš klub pro následující sezonu rozhodl přihlásit i kategorii přípravky.

 

- Jste rodič a máte doma nevybitého chlapce nebo dívku, co se rád(a) zapojí do přátelského kolektivu?

 PŘIVEĎTE HO/JI  MEZI NÁS!

 - Si už jeden z nás a víš o někom ze třídy nebo školy, koho florbal baví a rád by se k nám připojil? 

PŘIVEĎ HO MEZI NÁS!

 - Si kluk nebo holka, baví tě sportovat, nejsou ti cizí kolektivní sporty a nevíš co s volnými chvílemi?

PŘIJĎ MEZI NÁS!

PODROBNOSTI O NÁBORU ZDE


  1 / 23   následující stránka
Kontakty

Oddílová karta na stránkách florbalové unie


TJ Centropen Dačice na Facebooku !!!


TJ Centropen Dačice na Instagramu !!!


TJ Centropen Dačice na Rajčeti !!!


Fatpipe


Velikonoční florbalový turnaj


_______________________________

- Popis
Florbalový klub z osmitisícového jihočeského městečka

- Název Oddílu
TJ CENTROPEN DAČICE

- Oficiální web
florbaldacice.cz

- Oficiální FB stránka
facebook.com/florbaldacice

- Oficiální instagram
@florbaldacice

- Fotografie na Rajče.cz
florbal-dacice.rajce.idnes.cz/

- Domácí hala
SH Třešť, Josefa Hory 1050 Třešť /SH Dolní Cerekev, Dolní Cerekev 238

- Rok založení klubu
2005
_______________________________

Družstvo TJ CENTROPEN DAČICE registruje cca 200 členů(9/2016) a provozuje tyto věkové kategorie:

- muži A
(Divize C)

- muži B
(Jihočeská liga mužů)

- ženy
(2. liga žen - skupina 5)

- dorost
(2. liga dorostenců - skupina 5)

- starší žáci
(Jihočeská liga starších žáků)

- mladší žáci
(Jihočeská liga mladších žáků)

- elévové
(Jihočeská liga elévů)

- přípravka
(Liga Vysočiny příprvek)
_______________________________

KONTAKTY

Předseda: Pavel Gellner
- Tel: +420 602584581
- Email: gellner.pavel@tiscali.cz

Admin: Kryštof Kůs
- Tel: +420 728465764
- Email: krystofkus@gmail.com
_______________________________

www.ceskyflorbal.cz/oddil/tj-centropen

TOPlist