DIVIZE C zná svůj jízdní řád pro sezonu 2016/2017

(19. 6. 2016) - Start nové sezony je ještě stále poměrně daleko, divizní řád pro sezonu 16-17 už ale spatřil světlo světa. V následující sezoně se v této celostátní soutěži nepředstaví Okříšky-Kněžice, které byly vlivem odchodu některých hráčů do extraligových Pardubic nuceny sloučilt své mužské týmy v jeden a přihlásily tak pouze soutěž regionální. Dalším, kdo divizi nepřihlásil, ač na to právo měl, je tým Lubné. Z postupu do Národní ligy se po minulé sezoně radovali Třebíčští Snipers, ani ty tedy v soutěži už potkávat nebudeme. A posledním týmem, který naši soutěž opustil, byla rezerva Pelhřimova, která se umístila na posledním místě a putuje tak do regionální soutěže automaticky.

Vlivem výše zmíněného se do naší soutěže dostává hned čtveřice nových týmů. Vrací se Litomyšl, Rtyně a Tábor. Asi největším překvapením je postup sousedního Jindřichova Hradce, který do Divize nakonec putuje ze třetího místa ve své soutěži. O zajímavé duely tedy v nísledující sezoně rozhodně nouze nebude! Startujeme 24. září duelem s Jihlavou.


V sobotu se vzpomínalo na klubové začátky, Stará garda se předvedla opět na palubovce!

(16. 5. 2016) - Při příležitosti oslav deseti let od založení klubu se zorganizoval vzpomínkový den, jehož hlavním bodem programu bylo retroutkání hvězd, tedy těch, kteří byli u první sezony klubu. Tato "STARÁ GARDA" se sešla v téměř kompletní sestavě a odehrála exhibiční utkání proti "MLADÝM PUŠKÁM", tedy klukům z dorůstající generace. Zápas to byl velice atraktivní a vyrovnaný, nakonec se ale projevila zkušenost Staré gardy která zvítězila těsně, ale spravedlivě 15:14! Zvítězit se jí podařilo i v následujících dodatečných samostatných nájezdech, především díky skvělému brankářskému výkonu Jiří Sedláček (pouhé dvě branky ze 13 pokusů!). Stará garda nájezdy opanovala poměrem 5:2. Úspěšní exekutoři "Staré gardy": Jakub LeitgebLukáš Řízek ŘíhaKryštof KůsJiří Pavlíček a Tomas KubekVelice přijemné odpoledne vyvrcholilo sezením, kde se promítaly památné fotorafie a videa z let, kdy klub vznikal. Fotogalerie z akce ZDE.


V sobotu v městské hale historické utkání k výročí deseti let!

(13. 5. 2016) - Sobota 14. května se ponese ve znamení setkání florbalistů, kteří byli u zrodu našeho klubu. Při příležitosti oslav deseti let klubu se v Městské hale v Dačicích sehraje historické utkání "STARÉ GARDY" proti "mladým puškám". Utkání startuje ve 14:00 tak si přijďte připomenout, jak to tu celé vzniklo! :))

Po skončení utkání může být v případě velkého zájmu uspořádána autogramiáda :))))))

SESTAVA STARÉ GARDY BUDE NÁSLEDUJÍCÍ:
G: Jiří Sedláček
O: Jakub Leitgeb, Jiří Pavlíček, Jan Pecha, Martin Linhart, Tomáš Kubek, Lukáš Říha
Ú: Kryštof Kůs, David Černý, Prokop Ferdan, Tomáš Mátl, David Stránský, Jan Kubek, Michal Janča


Souhrn sedmého ročníku velikonočního florbalového turnaje v Dačicích

(12. 5. 2016) - Říká se, že sedmička je šťastné číslo. V letošním ročníku to jistě potvrdí zástupci minimálně tří týmů, a to konkrétně hráči A.M.C. v mužích, UTD v ženách a Skoromistrů v amatérech. Sedmý ročník ale nebyl jen o těchto týmech, do Dačic jich dorazilo mnohem víc. Pojďme si nyní zrekapitulovat, jak to vlastně celé probíhalo.

Více v článku


Historicky nejlepší umístění mužů, ale i obrovský úspěch starších žáků. Takový byl ročník 2015/16

(12. 5. 2015) - Další florbalová sezona je za námi. A my už můžeme říct, že ji lze považovat za velmi úspěšnou. V letošním ročníku se totiž nebývale dařilo několika našim družstvům, která vybojovala historická umístění ve svých soutěžích. Pojďme si nyní zrekapitulovat, jak se jednotlivým družstvům v průběhu celé sezony dařilo.

Více v článku


Dačice mají za sebou další obrovský florbalový svátek

(9. 5. 2016) - Pořadatelům Velikonočního florbalového turnaje se podařilo do Dačic už po sedmé nalákat stovky florbalistů. Letošní ročník byl opět o kousek dál. "Jak florbalově, tak organizačně se rok od roku posouváme krůček po krůčku kupředu. Znát je to zejména na reakcích samotných účastníků, pak také třeba na jménech, které k nám mnohdy přes celou republiku přijíždí. Na soupiskách týmů registrujeme účastníky nejvyšších florbalových soutěží, ale i reprezentanty", těší jednoho ze dvou hlavních pořadatelů - Kryštofa Kůse. Na turnaji se během tří hracích dnů odehrálo přes sto zápasů, účastnilo se ho přes třicet týmů, celkově do Dačic zásluhou této akce dorazilo kolem třísetpadesáti florbalistů! Vítězství v kategorii ŽEN vybojoval českobudějovický tým UTD, mezi AMATÉRY se radoval Holický tým SKOROMISTŘI, a v nejprestižnější kategorii MUŽŮ si putovní pohár do Havlíčkova Brodu odvezl tým A.M.C. Letos se turnaj vydařil i týmům se zastoupením hráčů Centropenu. Na čtvrtém místě skončili Dream Vidláci team a do finále se senzačně probojoval Homer tým!

Více na webu turnaje


Medailové umístění zaznamemaly i ženy!

(26. 4. 2016) - Jako poslední zakončovaly uplynulou sezonu 2015/16 naše dívky. Uplynulou neděli cestovaly do daleké Kaplice s touhou naplno bodovat a urvat si tak bronzové medaile. Soupeřkami jim měli být dívky z Písku a hlavně Světlá nad Sázavou - tedy jejich přímý konkurent v boji o umístění na stupních vítězů, za které unie pravidelně uděluje pohár. Hned po příjezdu na halu na svěřenkyně trenéra Pavla Gellnera ze stolku časoměřičů poháry zlatavě zářily, rozcvičující-se týmy Centropenu a Světlé hned dobře věděly, o co se bude bojovat.

Více v článku


VELIKONOČNÍ TURNAJ byl rozlosován do skupin

(16. 4. 2016) - VELIKONOČNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ 2016 (resp. kategorie Amatérů a Mužů) byl právě rozlosován do skupin! (Záznam ZDE)

Už v průběhu příštího týdne bude tvořen rozpis utkání, kdy bude ještě prostor na jeho případné úpravy. 
Do příští neděle nejpozději čekejte zde na webu jeho definitivní podobu.
Ženských týmů máme letos sedm, tudíž se bude hrát v jedné skupině systémem každý s každým (kratší herní čas) a následným play-off. 

Dorost zakončil nečekaně úspěšnou sezonu sympaticky, týmem roku jsou jednoznačně Starší žáci!

(11. 4. 2015) - Velmi emotivní loučení se sezonou mají za sebou další dva týmy florbalového Centropenu. Zatímco dorost se v sobotu před domácím publikem statečně pral s týmy ze špice své soutěže o konečné umístění, myšlenky všech se upínali především na nedělní boje svěřenců Radovana Kubeka. Starší žáci si díky výborné sezoně vybojovali účast ve finále Jihočeské ligy, kde se více než důstojně prali o jediné postupové místo na Mistrovství České republiky!

Více v článku


Sezonu zakončí dorost doma, strži jedou bojovat o republiku!

(7. 4. 2016) - Jeden z posledních nabitých víkendů čeká florbalový Centropen. V sobotu před domácím publikem zakončí povedenou sezonu dorost. V hale SŠTO se poperou se čtvrtým Táborem a druhým Milevskem. Dačice okupují třetí příčku a realná je i ta druhá na úkor právě Milevska, to by jsme ale museli zvládnout vzájemný zápas a zároveň doufat v další zaváhání tohoto týmu. První zápas hrají naší mladíci hned v 9 ráno proti Táboru, program vygraduje opůl 4 odpoledne soubojem s Milevskem. Doražte i vy a podpořte naše kluky! Zakončují obzvláště povedenou sezonu!

  • 09:00 - TJ Centropen x 1. FbK Tábor B / SŠTO Dačice
  • 15:40 - TJ Centropen x FBC Došwich Milevsko / SŠTO Dačice

Velice očekávaný program nasane v neděli. Naši starší žáci budou v Milevsku bojovat o senzaci v podobě postupu na Mistrovství České republiky! Soupeři budou tři - Hradec, Meťák a Milevsko, přičemž pouze jeden tým se na MČR probojuje. My věříme v naše kvality a držíme našim nadějím palce, šlo by o obrovský úspěch!

  • 10:00 - TJ Centropen Dačice x SK Meťák České Budějovice / 5:1 ONLINE
  • 12:30 - FK Slovan Jindřichův Hradec x TJ Centropen Dačice / 2:5  ONLINE
  • 15:00 - FBC Došwich Milevsko x TJ Centropen Dačice / 4:4  ONLINE

Své poslední zápasy soutěžní sezony 2015/2016 odehrají také dvě nejmladší kategorie - Elévové a Přípravka. První jmenovaní cestují v neděli do Tábora, ti druzí hrají v Přibyslavi.


  1 / 22   následující stránka
Kontakty

Oddílová karta na stránkách florbalové unie


TJ Centropen Dačice na Facebooku !!!


TJ Centropen Dačice na Instagramu !!!


TJ Centropen Dačice na Rajčeti !!!


Fatpipe


Velikonoční florbalový turnaj


_______________________________

- Popis
Florbalový klub z osmitisícového jihočeského městečka

- Název Oddílu
TJ CENTROPEN DAČICE

- Oficiální web
florbaldacice.cz

- Oficiální FB stránka
facebook.com/florbaldacice

- Oficiální instagram
@florbaldacice

- Fotografie na Rajče.cz
florbal-dacice.rajce.idnes.cz/

- Domácí hala
SH Třešť, Josefa Hory 1050 Třešť / SH Žirovnice, Nová 757 Žirovnice

- Rok založení klubu
2005
_______________________________

Družstvo TJ CENTROPEN DAČICE registruje cca 200 členů(4/2016) a provozuje tyto věkové kategorie:

- muži A
(Divize C)

- muži B
(Jihočeská liga mužů)

- ženy
(2. liga žen - skupina 5)

- dorost
(2. liga dorostenců - skupina 5)

- starší žáci
(Jihočeská liga starších žáků)

- mladší žáci
(Jihočeská liga mladších žáků)

- elévové
(Jihočeská liga elévů)

- přípravka
(Liga Vysočiny příprvek)
_______________________________

KONTAKTY

Předseda: Pavel Gellner
- Tel: +420 602584581
- Email: gellner.pavel@tiscali.cz

Admin: Kryštof Kůs
- Tel: +420 728465764
- Email: krystofkus@gmail.com
_______________________________

www.ceskyflorbal.cz/oddil/tj-centropen

TOPlist