Muži mají po sezoně. Konečné třetí místo v divizi je úspěch

(14. 3. 2017) - Jedenadvacátým a dvaadvacátým kolem uzavřeli muži Centropenu divizní sezonu 2016/2017. Ani v posledním hracím víkendu sezony se ale nepodařilo bodovat stoprocentně, na výsledné umístění už by ale ani šestibodový zisk nakonec vliv neměl. V sobotním zápase s Přeloučí se hrála vyrovnaná partie, v nedělním souboji s Chrudimí už měli muži Dačic navrch a průběh zápasu víceméně kontrolovali, čímž se nejlépe odměnili poměrně vysokému počtu fanoušků, kteří na oba zápasy do Třeště dorazili. Zmínku zaslouží také vizitka nejlepší obrany v lize, která putuje právě do Dačic.

Více v článku


Povedenou sezonu zakončí* muži v Třešti s Přeloučí a Chrudimí

(9. 3. 2017) - Tento víkend bude pravděpodobně posledním hracím víkendem hráčů mužského a-týmu, přes to, že nejspíše v průběhu této podařené sezony nejeden tajně pomýšlel, že by tomu tak být nemuselo. K historickému umístění na prvních dvou příčkách, které by účast v nadstavbové části soutěže zaručovaly, po většinu tohoto ročníku vše směřovalo. Vinou několika zbytečných ztrát po novém roce a zároveň zásluhou dobré formy konkurenčního Náchoda je ale všechno jinak. Nyní už mají vše ve svých rukou právě seveřané, k jistotě jim stačí jakkoli bodovat, respektive jakákoli naše ztráta. Pravděpodobnost toho, že o druhé místo přijdou, je tedy velmi mizivá, o to víc, že právě Náchod čeká trápící-se Jihlava. Ale zpět k programu Dačic. Na "jeho" půdu do Třeště v sobotu dorazí orli z Přelouče. Utkání začíná v osm večer. Po něm nebude příliš času na regeneraci, v neděli je hned od 11:00 čekají ve stejné hale Chrudimští. Pokud se podaří bodovat naplno, můžeme jen na dálku fandit Jihlavě. Koneckonců klidně i osobně, Dolní Cerekev není od Třeště daleko a jejich zápas začíná až po skončení našeho. Ať už ale vše dopadne jakkoli, byla to pro máš tým povedená sezona a je třeba se za ní ohlížet pozitivně. I proto by si hráči vaší podporu zasloužili, pokud si tedy do Třeště cestu v sobotu nebo neděli najdete, bude tým Davida Černého velice vděčný!

Muži A - DIVIZE C:
- so. 11. 3. 20:00 - TJ Centropen Dačice x Orel Přelouč -:- SH Třešť 
- ne. 12. 3. 11:00 - TJ Centropen Dačice x FBK Piráti Sokol Chrudim -:- / SH Třešť


Ztráta s Pacovem nejspíše zhatila mužům naději na druhou příčku

(28. 2. 2017) - Velice hořkou příchuť mělo poslední domácí vystoupení mužského áčka. Ač se v obou zápasech s regionálními rivaly náš tám předvedl v dobrém světle a oba soupeře nejen drtivě přestřílel, ale i přehrával, bohužel se nevyvaroval ztráty, která nejspíše bude rozhodující v konečné matematice v boji o druhé místo. V obou utkíních se musel mužský tým obejít bez svého trenéra Davida Černého, na jeho výkonech to ale nebylo nikterak znát. Do obou zápasů přistoupili muži Centropenu zodpovědně a s obrovským hladem po vítězstvích. Přesto, že se kýžených šest bodů vybojovat nepodařilo, nemuseli se za předvedené výkony rozhodně stydět.

Více v článku


Možnost zakoupení minidresů v klubových barvách

(27. 2. 2017) - Členům klubu, rodičům a vůbec všem fanouškům klubu nabízíme možnost zakoupení klubového minidresu do auta.
Cena je 80,- a dres je možno si vyrobit s vlastním číslem i jménem.
Objednávky jakoukoli formou shromažďuje Jiří Sedláček, od kterého celá iniciativa také vzešla :).
Psát mu tedy můžete na e-mail sedliksoon@gmail.com, telefon 724206462, nebo klidně soukromě ve zprávě zde na FB (Jiří Sedláček).

SVÉ OBĚDNÁVKY USKUTEČNĚTE PROSÍM NEJPOZDĚJI DO PONDĚLI 6. 3. 2017 !!!


V SOBOTU 4. 3. PROBĚHNE VÝROČNÍ SCHŮZE 2017!

(22. 2. 2016) - PRO ČLENY - Letošní výroční členská schůze oddílu florbalu se koná V SOBOTU 4. března 2017 v 19 hod v městské kuželně. Srdečně zveme všechny členy oddílu nad patnáct let, velice rádi uvítáme i rodiče členů.

Na místě bude zajištěné občerstvení, po oficiální části budou opět zamluvené kuželkářské dráhy. Pro lepší odhad při zařizování občerstvení oceníme, když potvrdíte svou účast prostřednictvím facebookové události na oficiálním kanálu klubu.


Důležíté zápasy čekají muže. Přivítají rozjetý Pacov a Tábor

(23. 2. 2017) - Po čtrnácti dnech se o slovo opět hlásí Divize. Náš první celek v rámci devatenáctého, respektive dvacátého kola, přivítá na "svém" hřišti dva regionální rivaly Pacov a Tábor. Zatímco Pacov má co vracet nám (podzimní vysoká výhra Centropenu 14:4), v druhém zápase je to naopak. Tábor a podzim utnul dlouhotrvající krasojízdu Centropenu, když jej na svém hřišti v nervydrásajícím zápase porazil 6:5. Oba následující soupeři se pohybují v klidných vodách středu divizní tabulky, boje o sestup se jich už prakticky netýkají. Pošilhávat však ještě stále můžou po boji o postup, teoretická šance stále ještě žije. Pravděpodobnost, že tolik týmů z čela ale ve zbytku sezony tolikrát zaváhá je mizivá. To Centropen je v jiné roli. Vše má ve svých rukou. Pokud se jim ze zbývajících čtyř zápasů (všechny hrají doma) podaří vytěžit plný počet bodů, zajistí si druhou příčku a s ní účast v nadstavbové fázi soutěže. Polovinu z tohoto úkolu může tým Davida Černého splnit už tento víkend v Dolní Cerekvi, respektive Třešti, tak věřme, že se jim to podaří!

Muži A - DIVIZE C:
- so. 25. 2. 20:00 - TJ Centropen Dačice x Pacovští Honzíci -:- / SH Dolní Cerekev
- ne. 26. 2. 14:30 - TJ Centropen Dačice x 1.FbK Tábor -:- / SH Třešť 


Po hladkém vítězství přišla smolná prohra. Závěr ligy bude hodně dramatický

(14. 2. 2017) - Jediný tým našeho klubu, který měl tento víkend zápasové povinnosti, bylo mužské áčko. Za to to byla cesta nejvzdálenější, konkrétně přes tři sta kilometrů na sever. Z tradičního oblíbeného azylu, kterým je Růžová Chalupa ve Rtyni v Podkrkonoší, vyrazili naši florbalisté do SH v Trutnově, respektive Orlovny v samotné Rtyni. Oba týmy mají opačné starosti. Zatímco Trutnov zuby nehty bojuje o holou záchranu, Rtyně stále živí naději na druhé místo, které letos znamená postup do nadstavbové části. A právě zápas s Dačicemi jejich sen mohl výrazně přiživit, nebo také téměř nedosažitelně oddálit. 

Více v článku


Drobné úpravy kreditového systému. Věnujte pozornost!

(13. 2. 2017) - PRO ČLENY - Klub se snaží každým rokem vyladit kreditový systém tak, aby byl co nejefektivnější a nejspravedlivější. I letos systém doznal několika málo změn, věnujte tedy pozornost příslušné sekci.


Muži cestují naposledy na hřiště soupeřů. Čeká je Rtyně a Trutnov

(9. 2. 2017) - Do odehrání kompletní základní části divizní sezony 2016/2017 zbývá posledních šest zápasů. Po tomto víkendu, kdy se muži Centropenu představí na hřištích soupeřů, už bude zbývat pouze čtveřice domácích zápasů. Poslední, navíc poměrně dalekou cestu, si ale svěřenci Davida Černého nejedou pouze užít. Pokud by jí bodově zvládli, rýsovala by se poměrně slušná šance na udržení druhé příčky po konci základní části, což by neznamenalo jen dorovnání historického umístění pro naše mužstvo, ale především premiérovou účast v nadstavbové části soutěže, kde se hraje o postup do Národní ligy. Cesta je ale ještě hodně dlouhá a z minulých sezon už náš tým moc dobře ví, že výborně rozehraná sezona se dá také velice snadno v jejím závěru "zadrbat". Následující soupeři - Trutnov a Rtyně, ale nepatří k vyloženě neoblíbeným soupeřům. V Trutnovské hale náš tým pravidelně vyhrává, ikdyž se zde hrají téměř pokaždé velice divoké zápasy. Domácí ale tentokrát budou o body bojovat víc než kdy jindy, vzhledem k tomu, že bojují o záchranu v soutěži. A v Orlovně ve Rtyni jsme zatím chuť porážky také neokusili, ze dvou zápasů jsme zde dvakrát vyhráli. Nyní je ale Rtyně silnější než v předešlých letech, i díky mnohým posilám z regionu, čemuž odpovídá i její tabulkové postavení. Boj o další divizní body začne v sobotu v 18:00 v Trutnově, o den déle se Centropen představí od 16:00 ve Rtyni v Podkrkonoší, kde také ze soboty na neděli nocuje. Oba zápasy lze, jako vždy, sledovat on-line.

Muži A - DIVIZE C:
- so. 11. 2. 18:00 - FBC Trutnov (DTJ) x TJ Centropen Dačice -:-
- ne. 12. 2. 16:00 - Orel Rtyně v Podkrkonoší x TJ Centropen Dačice -:-


Přesvědčivé výkony mužů i žen znamenaly plný počet bodů

(7. 2. 2017) - Výsledkově i herně povedený víkend mají za sebou naši florbalisté. Jak elitní mužský tým, tak ženské družstvo, dokázali bodovat naplno a co víc, výsledky to byly poměrně jednoznačné. Zatímco u prvního týmu mužů se výhra nad regionálním konkurentem z J. Hradce dá považovat za povinnou, u ženského týmu má šest bodů při kladném skóre 15:3 velikou váhu, vezmeme-li v potaz, s jakou výsledkovou mizérií se doposud ženy potýkaly. 

Více v článku


  1 / 26   následující stránka
Kontakty

Oddílová karta na stránkách florbalové unie


Velikonoční florbalový turnaj


TJ Centropen Dačice na Facebooku !!!


TJ Centropen Dačice na Instagramu !!!


TJ Centropen Dačice na Rajčeti !!!


Fatpipe


_______________________________

- Popis
Florbalový klub z osmitisícového jihočeského městečka

- Název Oddílu
TJ CENTROPEN DAČICE

- Oficiální web
florbaldacice.cz

- Oficiální FB stránka
facebook.com/florbaldacice

- Oficiální instagram
@florbaldacice

- Fotografie na Rajče.cz
florbal-dacice.rajce.idnes.cz/

- Domácí hala
SH Třešť, Josefa Hory 1050 Třešť /SH Dolní Cerekev, Dolní Cerekev 238

- Rok založení klubu
2005
_______________________________

Družstvo TJ CENTROPEN DAČICE registruje cca 200 členů(9/2016) a provozuje tyto věkové kategorie:

- muži A
(Divize C)

- muži B
(Jihočeská liga mužů)

- ženy
(2. liga žen - skupina 5)

- dorost
(2. liga dorostenců - skupina 5)

- starší žáci
(Jihočeská liga starších žáků)

- mladší žáci
(Jihočeská liga mladších žáků)

- elévové
(Jihočeská liga elévů)

- přípravka
(Liga Vysočiny příprvek)
_______________________________

KONTAKTY

Předseda: Pavel Gellner
- Tel: +420 602584581
- Email: gellner.pavel@tiscali.cz

Admin: Kryštof Kůs
- Tel: +420 728465764
- Email: krystofkus@gmail.com
_______________________________

www.ceskyflorbal.cz/oddil/tj-centropen

TOPlist