Parádní první polovinu sezony zakončili muži vítězně, dorostenci propadli

(29. 11. 2016) - Pro mnoho týmů se tento víkend sezona 2016/2017 zlomila do své druhé poloviny. Právě tak tomu bylo i pro naše mužské divizní áčko, které mělo na programu poslední dvě kola první poloviny sezony. Týmy, se kterými ještě letos síly nezměřily zbývaly pouze dva - Přelouč a Chrudim. Své zápasy ale také s velkým očekáváním vyhlížel dorost. Tedy predevším jejich první sobotní zápas s Milevskem sliboval parádní podívanou, šlo totiž o zápas dvou týmů, které do té doby neztratily ani bod. 

Více v článku


JEDEN VÝJEZD = MAXIMÁLNĚ TŘI AUTA

============= DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO TRENÉRY A VEDOUCÍ DRUŽSTEV ==============

!!!!!!!!!!!!! NA KAŽDÉ UTKÁNÍ MŮŽOU BÝT VŽDY VYPRAVENY MAXIMÉLNĚ TŘI VOZIDLA !!!!!!!!!!!!!!

============= DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO TRENÉRY A VEDOUCÍ DRUŽSTEV ==============


Od dnešního dne (28.11.2016) bude náš klub hradit cetovní náklady vždy maximáně třem vozidlům v rámci jednoho venkovního výjezdu k ligovému zápasu (ligovým zápasům). Děkujeme za pochopení


Další nabitý víkend před námi. Hrají oba mužské týmy, dorost čeká šlágr v Milevsku

(23. 11. 2016) - Prosinec je za dvěřmi a florbalové ligové soutěže se pomalu, ale jistě přelévají do své druhé poloviny. Poslední dva zápasy té první má na programu mužské áčko. Čeká ho cesta do Přelouče, respektive Chrudimi, půjde tedy o další těžké duely, které můžou podtrhnout, nebo také výrazně pošramotit, dobře odvedenou práci v dosavadním průběhu divize C. Do akce se vydá také naše mužská rezerva. V písecké obloukovce bude o další body v neděli bojovat s Vodňanami, ale také domácím Sokolem. Pomyslného vyvrcholení podzimu se v sobotu dočkají dorostenci. Ty ve 2. lize ještě neztratili ani bod, ale stejně tak na tom je i jejich nadcházející soupeř - Milevsko. Souboj o první místo bude tedy dozajista šlágrem nejenom tohoto kola. Zvládnout naši mladíci ale budou muset i zápas s Českým Krumlovem. Do dalčích bojů zasáhne i družstvo mladších žáků v Kaplici, před domácím publikem se v Dačicích v neděli představí nejmladší přípravka.

Muži A - DIVIZE C:
- so. 26. 11. 17:00 - Orel Přelouč x TJ Centropen Dačice -:-
- ne. 27. 11. 16:30 - FBK Piráti Sokol Chrudim x TJ Centropen Dačice -:-


Áčko i dorost opět vítězně, rezerva sesadila Tábor z čela JL

(15. 11. 2016) - Další výsledkově vinikající víkend je za námi. Mužské áčko mělo v sobotu plnit tříbodovou povinnost proti J. Hradci, vzhledem k okolnostem to ale nakonec nebyla vůbec jednoduchá "povinnost". Přes to se jí nakonec podařilo splnit. Jako již tradičně se utkání áčka krylo se zápasy rezervy. Béčku se (jako obvykle ve velice skromném počtu) podařilo zaskočit lídra soutěže, v druhém zápase už ale došly síly. Tradiční šestibodový standart si splnili dorostenci, kteří cestovali do daleké Kaplice. Parádní turnaj odehráli také elévové v Jindřichově Hradci.

Více v článku


Na programu je první divizní derby s Hradcem! Hraje i béčko a dorost

(10. 11. 2016) - Dlouho očekávané, historicky první divizní derby mezi tradičními rivaly - Dačicemi a Jindřichovým Hradcem se blíží! Zápas se odehraje již tuto sobotu od 20:00 ve sportovní hale v Dolní Cerekvi. Oba týmy jsou v rozdílných rolích, zatímco Dačice v dosavadním průběhu sezony pravidelně sbírají body a už nyní lze říci, že letos bojují o první dvě příčky, které zaručují postup do nadstavbové části soutěže, nováček z Jindřichův Hradec doposud spíše tápe a bodů příliš nenasbíral. Být papírový favorit je jedna věc, derby ale vždy bývají nevyzpitatelná! Áčko ale není jediný dospělý tým, který se v sobotu představí. Do Sezimova Ústí míří mužská rezerva, kterou čekají náročné zápasy s Táborem a Strakonicemi. Výborně mají svou soutěž rozehranou i dorostenci, což se budou snažit potvrdit v Kaplici. Narazí na tým Písku a Českobudějovického Meťáku. Poslední tým, který si tento víkend neodpočine bude družstvo elévů, které čeká v neděli ráno výlet do J. Hradce.

Muži A - DIVIZE C:
- so. 12. 11. 20:00 - TJ Centropen Dačice x FK Slovan J. Hradec -:- / SH Dolní Cerekev


Divoký víkend áčka, nezdar žen i úspěch mladších žáků

(8. 11. 2016) - Další víkend plný zajímavých výsledků je za námi. Mužské áčko v něm zaznamenalo svou nejvyšší divizní výhru, ale také první letošní bezbodový zápas a s ním spojenou ztrátu prvenství v tabulce soutěže. Asi nejnepovedenější výjezd za svou existenci mají za sebou ženy, které schytaly dva tvrdé direkty na severu Vysočiny. Dařilo se ale mládeži. Mladší žáci urvali v Jindřichově Hradci stříbro, parádní představení má za sebou i přípravka.

Více v článku


Muže čeká další hrací víkend, ženy vycestují do Žďáru

(1. 11. 2016) - Vstříc dalším ligovým bodům půjdou tento víkend hned čtyři naše celky. Mužské áčko se o ně popere v sobotu na půdě Pacova (v Pelhřimově) a poté v neděli v Sezimově Ústí, kde tradičně pořádá Tábor. V obou týmech lze sledovat vyrazné individuality, půjde tedy o zajímavé a rozhodně ne jednoduché souboje. V permanenci bude i ženský tým, který v sobotu pro body pojede až na odlehlou stranu Vysočiny - do Žďáru nad Sázavou. V místní hale se poperou s nováčkem soutěže - domácím FBC, respektive s týmem Sklo Bohemia Světlá n.S. Hraje se ale také čtvrté kolo Jihočeské ligy Mladších žáků, ve které nastupuje i náš tým. V neděli naši mladíci vycestují do nedalekého Jindřichova Hradce. Posledním týmem, jež se představí tento víkend, konkrétně v neděli, bude naše Přípravka. Ta absolvuje dalekou cestu do Milevska, může se tedy "těšit" na velice brzké vstávání ale hlavně velkou porci zápasů :).

Muži A - DIVIZE C:
- so. 5. 11. 19:00 - Pacovští Honzíci x TJ Centropen Dačice -:- /Pelhřimov
- ne. 6. 11. 15:00 - 1. FbK Tábor x TJ Centropen Dačice -:- /Sezimovo ústí


Podzimní prázdniny plné florbalu. Dačice pořádaly první dětský kemp

(1. 11. 2016) - Dačický florbal, to není jen jeden klub s řadou týmů přihlášených ve struktuře Českého florbalu. Jsou to i populární turnaje vánoční, velikonoční či vánoční turnaj pro rodiče a děti. A od letošního roku také podzimní dětský kemp. Od středy do neděle se děti ve věku přípravky až mladších žáků pod dohledem mnoha trenérů zdokonalovaly nejen ve florbalovém umu, ale i v atletice, gymnastice či obratnosti. Vrcholem celé akce byl nedělní turnaj s klubovými osobnostmi.

Více v článku


Vrcholem kempu turnaj osobností. Patronem byl multivitaminový král

(31. 10. 2016) - Vše krásné jednou končí. To platilo i v případě historicky prvního podzimního kempu pro mladé florbalisty v Dačicích. Závěrečný den byl na programu turnaj s významnými lidmi dačického klubu. Smíšené týmy, za něž hrála vždy jedna z významných osobností, bojovaly o medaile multivitaminového krále. Hned od časného rána bylo téměř nemožné najít u Městské haly na přilehlém parkovišti volné místo k zaparkování, už to značilo, co bude k vidění v samotné hale. Hemžící-se všudypřítomné děti se se svými rodiči srocovali na hrací ploše, aby zakončili několikadenní akci závěrečným turnajem.

Více v článku


Dětský kemp v plném proudu. Zatím všem září oči

(27. 10. 2016) - Snad by se až chtělo říct „hlavně to nezakřiknout“. První ročník podzimního dětského kempu zatím probíhá výborně a dle představ organizátorů. Přestože už za sebou máme první zranění, jinak je vše takové, jaké má být. Tréninky, jídlo, přístup hráčů a tak bychom mohli pokračovat. Prostě paráda. Radost pro hráče i trenéry.

Do prvního ročníku vstupovali organizátoři akce s velkým očekáváním, ovšem také s obavami, jak vše proběhne. Jenže zatím vše funguje perfektně. Děti neonemocněly, krom jednoho zraněného kotníku ze čtvrtka jsme stále v plném počtu. Obědová porce byla víc než královská. Zatím si není na co stěžovat.

Více v článku


  1 / 24   následující stránka
Kontakty

Oddílová karta na stránkách florbalové unie


TJ Centropen Dačice na Facebooku !!!


TJ Centropen Dačice na Instagramu !!!


TJ Centropen Dačice na Rajčeti !!!


Fatpipe


Velikonoční florbalový turnaj


_______________________________

- Popis
Florbalový klub z osmitisícového jihočeského městečka

- Název Oddílu
TJ CENTROPEN DAČICE

- Oficiální web
florbaldacice.cz

- Oficiální FB stránka
facebook.com/florbaldacice

- Oficiální instagram
@florbaldacice

- Fotografie na Rajče.cz
florbal-dacice.rajce.idnes.cz/

- Domácí hala
SH Třešť, Josefa Hory 1050 Třešť /SH Dolní Cerekev, Dolní Cerekev 238

- Rok založení klubu
2005
_______________________________

Družstvo TJ CENTROPEN DAČICE registruje cca 200 členů(9/2016) a provozuje tyto věkové kategorie:

- muži A
(Divize C)

- muži B
(Jihočeská liga mužů)

- ženy
(2. liga žen - skupina 5)

- dorost
(2. liga dorostenců - skupina 5)

- starší žáci
(Jihočeská liga starších žáků)

- mladší žáci
(Jihočeská liga mladších žáků)

- elévové
(Jihočeská liga elévů)

- přípravka
(Liga Vysočiny příprvek)
_______________________________

KONTAKTY

Předseda: Pavel Gellner
- Tel: +420 602584581
- Email: gellner.pavel@tiscali.cz

Admin: Kryštof Kůs
- Tel: +420 728465764
- Email: krystofkus@gmail.com
_______________________________

www.ceskyflorbal.cz/oddil/tj-centropen

TOPlist