Miloš Procházka: Štvou mě trenéři, kteří v mladších žácích hrají na výsledky

(6. 4. 2020) - Z pohledu věku patří v dačickém trenérském kolektivu k tomu nejmladšímu, co nabízí. I tak už ale stihl posbírat řadu hráčských a trenérských zkušeností, které teď sám předává. A to dokonce jako asistent trenéra krajské reprezentace Vysočiny. Ve druhém rozhovoru naší minisérie odpovídal Miloš Procházka, jinak také stabilní člen mužského A-týmu.


Petr Stejskal: Baví mě předávat zkušenosti a pomáhat v rozvoji mladým

(2. 4. 2020) - Ačkoli v uplynulé sezoně ze studijních důvodů pouze vypomáhal jako trenérský asistent, jeho jméno je v Dačicích známým pojmem. Petr Stejskal před odjezdem na Erasmus do Španělska nosil kapitánskou pásku v mužském A-týmu. Přehlédnout ho však nelze ani bez ní. Bývalý lodivod přípravky a současně držitel trenérské licence B je prvním respondentem naší rozhovorové série. Popsal, co ho na trenérském řemesle nejvíc baví a proč se vlastně dal na dráhu florbalisty.


Dačická senzace! Muži přijali nabídku a budou superligoví!

(1. 4. 2020) - Ta zpráva přišla jako blesk z čistého nebe. Když se v úterý večer rozezvučel telefon Davida Černého s neznámým číslem, trenér A-týmu nevěděl, kdo mu volá. Zanedlouho pochopil. Předseda libereckého florbalového klubu nabízel odprodej licence pro nejvyšší mužskou soutěž. Lodivod elitního družstva nabídku přijal. V sezoně 2020/2021 tak budeme poprvé v historii superligoví!


Dačice byly a jsou dobrou základnou. Umožnily nám odejít za velkým florbalem, tvrdí mladé naděje

(24. 3. 2020) - „Velké“ sporty se přou o to, zda je vhodné a odpovídající požadovat za hráče tabulkové výchovné. Hokejové vody rozvířila kauza Petra Šidlíka a jeho „vykoupení se“ z Dukly Jihlava. Florbal k tomuto zatím nepřistoupil. A i kdyby, dačický florbalový klub je v tomto ohledu velmi vstřícný. Vylétnout do světa nebránil ani šestici mladých nadějí. Sedmá do party pak přišla z Telče.


Florbal nám učaroval na škole. V Dačicích jsme doma a máme to tu rádi, říkají tahouni „áčka“

(20. 3. 2020) - Dačické „krajanky“ jsme si vyjmenovali ve čtvrtek. Řada nyní přichází na silnější pohlaví. Také v tomto případě kluky do jiných klubů táhlo vědomí vyšší soutěže a možnost studia. Tentokrát ale zvítězila láska k domovu. Nejen Radovan Kubek a Lukáš Vacuška oblékli dres jiného týmu, aby se nakonec vrátili tam, kde to mají nejradši. Ve druhém článku představíme „krajánky“ v dospělém mužském provedení.


V Dačicích nás drží skvělá parta a hraní pro zábavu, shodují se florbalové „krajanky“

(19. 3. 2020) - V profesionálních sportech je běžné, že hráči přestupují mezi kluby s vidinou vyššího výdělku. Florbal je penězi doposud stále víceméně nepoznamenán. A tak zde víc než kde jinde hraje roli klubismus a známé „srdíčko“. Dačický ženský tým je složen z řady „krajanek“. Ty buď z města kostky cukru odešly, aby se následně vrátily. Anebo přišly, protože je k nám něco lákalo. Následující článek přinese hlasy některých z nich. Vysvětlí v něm mimo jiné fakt, že se florbalem chtějí hlavně bavit.


GAME OVER! Český florbal ukončil sezonu, konat se nebude ani Superfinále

(13. 3. 2020) - Snad všichni florbaloví milovníci v koutku duše doufali, že se situace kolem koronaviru stabilizuje a podaří se rozjetý ročník dohrát. Bohužel tak se nestalo. Pátek 13. bude navždy zapsaný jako černý den české florbalové historie. V akci se tak nepředstaví ani žádné z dačických družstev. Děkujeme tímto za vaše snažení a věřme společně v lepší zítřky. Protože se nebude konat ani Superfinále florbalu, vyčkejte prosím na verdikt vedení Českého florbalu, potažmo našeho klubu. Budete odškodněni. 


Veškeré klubové aktivity jsou do odvolání zrušeny!

(12. 3. 2020) - Vážení rodiče, trenéři či hráči našeho klubu. S ohledem na vydané vládní nařízení, stanovisko Českého florbalu a zavřená sportoviště v Dačicích a Kunžaku jsme nuceni do odvolání zrušit veškeré aktivity našeho klubu. Nebudou se konat žádné tréninky, zápasy ani jiné akce. Velmi se vám omlouváme a žádáme o trpělivost v této nelehké době. Věříme, že s námi zůstanete i nadále! 


Náš klub podepsal smlouvu s přední florbalovou značkou SALMING

(11. 3. 2020) - Do nové sezony s novým florbalovým partnerem! 

Vice info doplníme...


Juniorská přehlídka zodpovědnosti slavila úspěch, ženy se trápily na malém prostoru. Žáci se probrali až ve druhém duelu

(9. 3. 2020) - Další zajímavý florbalový víkend je minulostí. Tentokrát přinesl opět řadu nervydrásajících bitev. A také jeden velký návrat. Odepisovaní junioři se dokázali vyhrabat ze dna a nejen výhrou nad prvním týmem soutěže ukázali, že tabulkově patří jinam. Představily se také ženy, které z nádherné Hluboké s podstatně méně nádhernou halou importovaly domů čtyři body. A starší žáci. Ti se tentokrát trápili spíš sami se sebou.


  předchozí stránka 2 / 43   následující stránka
Kontakty

TJ Centropen Dačice
sportovní klub

_______________________________

Předseda: Pavel Gellner
- Tel: 602 584 581
- Email: pgellner@florbaldacice.cz

další kontakty
_______________________________

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy


Město Dačice podporuje florbalový oddíl


Společnost SALMING je partnerem klubu


Velikonoční florbalový turnaj


TJ Centropen Dačice na Facebooku !!!


TJ Centropen Dačice na Instagramu !!!


TJ Centropen Dačice na Rajčeti !!!


Oddílová karta na stránkách florbalové unie


_______________________________

- Popis
Florbalový klub z osmitisícového jihočeského městečka

- Název Oddílu
TJ CENTROPEN DAČICE

- Oficiální web
www.florbaldacice.cz

- Oficiální FB stránka
www.facebook.com/florbaldacice

- Oficiální instagram
@florbaldacice

- Fotografie na Rajče.cz
www.florbal-dacice.rajce.idnes.cz/

- Domácí hala
SH Třešť, Josefa Hory 1050 Třešť

- Rok založení klubu
2005
_______________________________

Družstvo TJ CENTROPEN DAČICE registruje cca 170 aktivních členů (9/2019) a provozuje tyto věkové kategorie:

- muži A
(Divize D)

- muži B
(Jihočeská liga mužů)

- ženy
(2. liga žen - skupina 5)

- junioři
(2. liga juniorů - skupina 5, Vysočina)

- dorost
(2. liga dorostenců - skupina 5, Vysočina)

- starší žáci
(Jihočeská liga starších žáků)

- mladší žáci
(Liga Vysočiny mladších žáků + Přebor Vysočiny mladších žáků)

- elévové
(Liga Vysočiny elévů)

- přípravka
(Liga Vysočiny přípravek)
_______________________________

TOPlist