Smolný víkend mužského „áčka“. Rezerva tentokrát bodovala naplno

(17. 12. 2019) - Kdyby „urvali“ vytoužených šest bodů, byli opět na dostřel postupovým pozicím. Jenže na kdyby se nehraje. Muži ztratili výborně rozehraný zápas s Vysokým Mýtem, následně přišli o bod v Chrudimi a dál tak na své soupeře jen dotírají zespodu. To jejich „béčkoví“ kolegové tentokrát váleli a na domácí půdě v Třešti pro sebe uzurpovali plný počet bodů. S šesti „kousky“ na kontě domů odjížděli také junioři.

Více v článku


Supervíkend mužské složky. V akci se představí hned pětice družstev

(13. 12. 2019) - O minulém víkendu si florbalisté mužského pohlaví od florbalových radovánek odpočinuli. Nyní už se dostávají znovu do zápasového varu. Hned pětice družstev se během této soboty či neděle představí v akci na palubovce. Zraky jsou tradičně nejvíc upínány k mužskému A-týmu. Ten si zahraje „doma“ i venku.

Více v článku


Vánoční turnaj letos mezi svátky, tedy už za čtrnáct dní!

(13. 12. 2019) - Už jen dva týdny zbývají do startu dalšího Vánočního turnaje! Znovu se koná ve dvnou kategoriích o osmi týmech. Rozpis utkání i další podrobnosti už třináctého ročníku turnaje lze naleznout v příslušné sekci v levém menu zde na webu. Letos se účastníci můžou těšit na několik změn. Pěvně věříme, že k dobrému! Tím nejpozitivnějším je delší hrací čas zápasů. Oproti loňsku se jednotlivé zápasy prodloužily o čtyři minuty, přičemž se stále zachoval fakt, že z každé skupiny postupují všechny týmy. Možnost oddechového času (time-out) bude pouze ve vyřazovacích fázích. Na ocenění za bronzové příčky se můžou těšit všechny čtyři v semifinále vyřazené týmy, zápas o třetí místo se nehraje. Čas se stopuje vždy po bankách a vyloučeních, či při zvláštní signalizaci rozhodčího, letos se však nově nebude stopovat, pokud bude rozdíl branek mezi soupeři o pět a více.

Více ZDE


Sen o ženském titulu se pomalu rozplývá. Trenér i přesto své hráčky pochválil

(10. 12. 2019) - Věděly, že hrají o vše. Doufaly, že se na vedoucí Pelhřimov dotáhnou a sesadí ho z pozice lídra. To se však dačickým florbalistkám nepodařilo. Jediný zástupce florbalu z města kostky cukru o uplynulém víkendu bojoval. Na body to však tentokrát nestačilo. Svěřenkyně zastupujícího trenéra Henzla odjely domů s prázdnou.

Více v článku


Ženy a zase jenom ženy. V Žirovnici hrají o vše, chtějí zpět „své“ první místo

(6. 12. 2019) - Nadcházející florbalový víkend je z pohledu mužské dačické složky vyloženě relaxační. Odpočinou si všichni napříč kategoriemi. Jediným družstvem, které vstoupí do bojů s černobílým znakem na prsou, jsou ženy. Ty minule nezvládly klíčový souboj s Pelhřimovem a přišly o první příčku. Nyní mají šanci na reparát. K návratu do čela jim pomůže pouze výhra. Jinak se jejich šance na prvenství v soutěži zmenší na minimum.

Více v článku


U „áčka“ střídavě oblačno, rozhodovaly fyzické síly. Dorostenci stoupají vzhůru nejen herně

(3. 12. 2019) - Další ztráta, která může mrzet. Tak lze hodnotit uplynulý víkend z pohledu elitního dačického týmu. Ten sice v Dolní Dobrouči, kde hraje doma Letohrad, vedl, nakonec ale z dálného východu neveze vůbec nic. Přesný opak platí o dorostencích, kteří naplno bodovali v Telči a stoupají tabulkou vzhůru. Představili se také mladší žáci a přípravka.

Více v článku


Muži pojedou splácet účty. Zahrají si i žáci, dorost a přípravka

(29. 11. 2019) - Hned čtveřice družstev hrajících v růžovém se představí o nadcházejícím víkendu v zápasové akci. Muži hodlají posledním Okříškám vrátit úvodní sezonní porážku, o den později je pak čeká dalekácesta do Letohradu. Dorostenci cestují do nedaleké Telče, žáci a přípravka pak nastoupí v domácím prostředí.

Více v článku


Černá je dobrá! Muži vyhráli regionální derby a stoupají v tabulce

(26. 11. 2019) - Pokažený začátek ročníku z pohledu divizního mužského elitního týmu je, zdá se, zapomenut. Černého mašina hrající nově v černých dresech se pomalu začíná rozjíždět a navazovat na výkony a výsledky z předchozích dvou sezon. V atraktivním derby dokázala přejet regionálního rivala, ke kterému se pomalu přibližuje. Z dalších týmů nastoupili tentokrát jen elévové.

Více v článku


Muži se připravují na atraktivní derby. Elévové vyrazí do Moravských Budějovic

(22. 11. 2019) - Duely s Jihlavou, a to bez ohledu na její označení, jsou pro dačické hráče i fanoušky vždy nesmírně atraktivní. Letitá rivalita bude jistě znát i tentokrát. Černého svěřenci „doma“ v Dolní Cerekvi vyzvou SK Jihlava, jehož barvy momentálně obléká většina hráčů již neexistujícího mužského FBŠ. Do akce vyrazí také elévové. Ti se představí v Moravských Budějovicích.

Více v článku


Sportovní „štěstíčko“ o víkendu nepřálo. Do Dačic přicestovaly jen tři body z dvanácti

(19. 11. 2019) - Tradované klišé o „štěstíčku“, kterým nás obšťastňují fotbalisté či hokejisté v pozápasových televizních rozhovorech, tentokrát platilo, či spíš bohužel neplatilo. Hráči a hráčky s dačickým znáčkem na prsou dokázali vybojovat pouhé tři body z dvanácti možných. Ve výsledku to tak znamenalo, že rezerva mužů odjížděla domů s prázdnou a ženy přišly o vedení v soutěži.

Více v článku


  předchozí stránka 2 / 39   následující stránka
Kontakty

TJ Centropen Dačice
sportovní klub

_______________________________

Předseda: Pavel Gellner
- Tel: 602 584 581
- Email: pgellner@florbaldacice.cz

další kontakty
_______________________________

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy


Město Dačice podporuje florbalový oddíl


Velikonoční florbalový turnaj


TJ Centropen Dačice na Facebooku !!!


TJ Centropen Dačice na Instagramu !!!


TJ Centropen Dačice na Rajčeti !!!


Fatpipe


Oddílová karta na stránkách florbalové unie


_______________________________

- Popis
Florbalový klub z osmitisícového jihočeského městečka

- Název Oddílu
TJ CENTROPEN DAČICE

- Oficiální web
www.florbaldacice.cz

- Oficiální FB stránka
www.facebook.com/florbaldacice

- Oficiální instagram
@florbaldacice

- Fotografie na Rajče.cz
www.florbal-dacice.rajce.idnes.cz/

- Domácí hala
SH Třešť, Josefa Hory 1050 Třešť

- Rok založení klubu
2005
_______________________________

Družstvo TJ CENTROPEN DAČICE registruje cca 200 aktivních členů (9/2019) a provozuje tyto věkové kategorie:

- muži A
(Divize)

- muži B
(Jihočeská liga mužů)

- ženy
(2. liga žen - skupina 5)

- junioři
(2. liga juniorů - skupina 5)

- dorost
(2. liga dorostenců - skupina 5)

- starší žáci
(Jihočeská liga starších žáků)

- mladší žáci
(Liga Vysočiny mladších žáků)

- elévové
(Jihočeská liga elévů)

- přípravka
(Liga Vysočiny přípravek)
_______________________________

ceskyflorbal.cz/oddil/tj-centropen

TOPlist