Mládežnický víkend ukázal mnohé. Dorostence trápí koncentrace, přípravkářů bylo v Kněžicích plno

(1. 3. 2020) - Čtyři mládežnické akce uplynulého víkendu jsou minulostí. Každá byla něčím specifická, všechny ale pojilo jedno – čeká nás ještě spousta tvrdé práce. Dorostenci se v Telči opět trochu prali s přístupem, mladší žáci s únavou a nemocemi, a přípravka především s faktem, že je ze všech nejmenší. Důležitá ale byla radost ze hry – a tu měli všichni zúčastnění.


Víkend v mládežnické režii. Představí se „mlži“, dorost a přípravka, situaci komplikují prázdniny

(27. 2. 2020) - Sezona se pomalu chýlí ke konci, což se týká nejen dospělých, ale i jejich mladších následovníků. Nejstarší členové klubu mají tentokrát volno. V akci se představí čtveřice mládežníků. V sobotu se budou prezentovat mladší žáci v pětkovém provedení a dorostenci, v neděli pak trojkoví „mlži“ a přípravka.


Konec dobrý, všechno dobré. Muži dobyli Jihlavu, po třech letech zakončili sezonu vítězstvím a pyšní se nejlepší divizní obranou

(24. 2. 2020) - Možná je to jen malá útěcha a náplast za celou sezonu, která se v konečném účtování a srovnání s předchozími ročníky jeví jako nepovedená. Ale i tak výhra mužského A-týmu nejen všechny hráče velmi potěšila. Po dvou neúspěšných play-up tentokrát Černého svěřenci opouštěli hrací plochu s úsměvem na rtech. Výhra v Jihlavě má vždycky svou hodnotu. O poznání smutnější byli starší žáci. Nejen velká marodka v konečném důsledku zapříčinila sestup do třetího koše. Zahráli si i elévové.


Valná hromada, „strži doma“ a pak vzhůru na ježka!

(21. 2. 2020) - O nadcházejícím víkendu se sice představí méně kategorií než v týdnu uplynulém, rozhodně ale nebude o florbal nouze. Na hřiště se představí elévové, kteří jedou do Pelhřimova, starší žáci, kteří pořádají „doma“ v Žirovnici. A také elitní mužský tým. Ten zakončí letošní méně zdařilou sezonu ve městě spojeném s ježkem i Ježkem – v Jihlavě. Velkou akcí bude také tradiční florbalová valná hromada.


Králem víkendu se stali junioři. Muži padli na nájezdy, „béčku“ a ženám se výsledkově nedařilo

(17. 2. 2020) - Nabitý florbalový víkend je minulostí. Jako pomyslní vítězové z něj vyšli dačičtí junioři, kteří dokázali zvítězit v obou svých duelech a z Jihlavy přivezli plný počet bodů. Mužský A-tým se před zraky malých baseballistů předvedl ve slušném světle, nakonec ale prohrál na nájezdy. Ženám domácí rozlučka nevyšla. Na úspěch z Písku nenavázali ani muži B.


Florbalový supervíkend je tady! Muži se připravují na derby, ženy se budou loučit s „domovem“

(11. 2. 2020) - Hned sedm družstev o víkendu zasáhne do florbalových bojů! Po volnějším týdnu bude tentokrát pořádně nabito. V akci se představí i obě elitní družstva. Muži A sehrají předposlední duel sezony. „Doma“ v Třešti přivítají v derby florbalisty Litomyšle. Ženy se budou loučit s domácí halou, od příští sezony už totiž v Dačicích nebudou moct hrát. V akci bude i plno mládežníků.


Patříme do dvojky, vzkázali žáci. Trenéry potěšili herní dominancí

(9. 2. 2020) - Vyjma jednoho výpadku v duelu s rezervou Českých Budějovic naprosto dominovali. Starší žáci byli kvůli pořadatelské výměně nuceni hrát ve třetím koši. Nikoho ale nenechali na pochybách o tom, že jejich kvality jsou jinde. Všechny tři duely dokázali opanovat a bez ohledu na soutěžní regule se vrací zpět do druhého koše. Rozdíl v kvalitě obou košů je obrovský.


Víkendový prapor budou držet starší žáci. Nově ponížení do třetího koše

(7. 2. 2020) - Košový systém výrazně posouvá kvalitu soutěží v Regionu V. Zároveň má ale také své „mouchy“, jež se někdy řeší šalamounsky. Jednou z nich je i garance pořádání. A protože se může stát, že se v jednom koši sejde víc pořadatelů najednou, je třeba je následně rozdělit. Tak tomu bylo tentokrát v našem případě. Žákovská parta sice nesestoupila, v Hrdějovicích ale bude hrát o koš níž.


Přesilovkový zázrak dal „áčku“ definitivu. Dorostenci potrápili lídra

(4. 2. 2020) - Dosud nevídané předvedl elitní mužský dačický tým. Proti Pacovu sehrál celkem šest přesilových her. A ani jednu nedohrál do konce. I zásluhou neuvěřitelné produktivity v početní převaze tak Černého parta definitivně zachránila divizní příslušnost. V akci se předvedla i další dvě družstva. Ženy pokračují v nevýrazných povánočních výkonech. A dorostenci potrápili lídra tabulky.


Startuje „suchej únor“. Florbalové palubovky však na suchu nezůstanou

(31. 1. 2020) - Čím dál populárnější akce „suchej únor“ dostává významný mediální prostor také v letošním roce. Měsíc bez alkoholu má lidem pomoci s očistou těla a duše. K tomu nám však stejně dobře poslouží i florbal. Toho si tento týden užijí dosyta hned tři kategorie. Dvě elitní a k nim také dorostenci.


  předchozí stránka 2 / 42   následující stránka
Kontakty

TJ Centropen Dačice
sportovní klub

_______________________________

Předseda: Pavel Gellner
- Tel: 602 584 581
- Email: pgellner@florbaldacice.cz

další kontakty
_______________________________

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy


Město Dačice podporuje florbalový oddíl


Společnost SALMING je partnerem klubu


Velikonoční florbalový turnaj


TJ Centropen Dačice na Facebooku !!!


TJ Centropen Dačice na Instagramu !!!


TJ Centropen Dačice na Rajčeti !!!


Oddílová karta na stránkách florbalové unie


_______________________________

- Popis
Florbalový klub z osmitisícového jihočeského městečka

- Název Oddílu
TJ CENTROPEN DAČICE

- Oficiální web
www.florbaldacice.cz

- Oficiální FB stránka
www.facebook.com/florbaldacice

- Oficiální instagram
@florbaldacice

- Fotografie na Rajče.cz
www.florbal-dacice.rajce.idnes.cz/

- Domácí hala
SH Třešť, Josefa Hory 1050 Třešť

- Rok založení klubu
2005
_______________________________

Družstvo TJ CENTROPEN DAČICE registruje cca 170 aktivních členů (9/2019) a provozuje tyto věkové kategorie:

- muži A
(Divize D)

- muži B
(Jihočeská liga mužů)

- ženy
(2. liga žen - skupina 5)

- junioři
(2. liga juniorů - skupina 5, Vysočina)

- dorost
(2. liga dorostenců - skupina 5, Vysočina)

- starší žáci
(Jihočeská liga starších žáků)

- mladší žáci
(Liga Vysočiny mladších žáků + Přebor Vysočiny mladších žáků)

- elévové
(Liga Vysočiny elévů)

- přípravka
(Liga Vysočiny přípravek)
_______________________________

TOPlist