První ztráta áčka přišla až v osmém kole s Hradcem Králové

(30. 10. 2018) - Spanilá jízda mužů divizní sezonou 2018/2019 trvala celých sedm úvodních zápasů, tedy přesně třetinu celé základní části soutěže. Nechybělo přitom mnoho a mohlo být ale ještě veseleji. Po sobotním hladkém vítězství proti ofenzivně laděným Všestarům, které jsme dokázali zkrotit a zvítězit zaslouženě 8:2, nám v neděli stopku vystavil v přímém souboji dvou dosud stoprocentních týmů o první místo ambiciozní Hradec Králové. Ani zápas s dosavadním suverénem ale nebyl nehratelný, ba naokak. Dačice na svého soka vlétly se vší vervou a v brzy se ujaly nadějného vedení 3:1. Hradec ale bojoval srdnatě a dokázal nepříznivý stav ještě do konce první třetiny otočit. Druhou a třetí třetinu už se hrál podstatně defenzivnější florbal, opticky na vrch měli ale po většinu času domácí. Přes všechnu snahu a závěrečnou hru bez brankáře se ale vyrovnat nepodařilo a východočeši si tak z Třeště odvezli všechny body a s nimi i první příčku v tabulce soutěže.

Více v článku

Muži A - Divize C:

TJ Centropen Dačice x FBC Všestary 8:2 (2:0;3:2;3:0)

branky (asistence): 01:29 Petr Jindra (Petr Stejskal), 09:17 Radovan Kubek, 20:20 Pavel Gellner (Petr Stejskal), 22:51 Daniel Holeček, 37:42 Daniel Holeček (Oldřich Pecha), 42:30 Miloš Procházka, 47:35 Michal Obertan (Miloš Procházka), 54:06 Michal Obertan (Tomáš Kubek)

TJ Centropen Dačice x FbC Hradec Králové 4:6 (3:4;0:1;2:1)

branky (asistence): 03:53 Jiří Sedláček (Petr Jindra), 07:40 Miloš Procházka (Petr Jindra), 13:30 Kryštof Kůs (Pavel Gellner), 50:04 Michal Obertan (Jiří Sedláček)

2005

Družstvo TJ CENTROPEN DAČICE registruje cca 200 aktivních členů (9/2018) a provozuje tyto věkové kategorie: