Loading color scheme

Úrazové pojištění

Každý člen našeho klubu je registrovaný jak ve struktuře Českého florbalu, tak v Tělovýchovné jednotě Centropen Dačice. V obou případech je hráčům garantováno úrazové pojištění. K jeho uplatnění je třeba mít zprávu se záznamem od lékaře a vyplněný formulář (ke stažení níže).

Důležité body:

  1. Bez vyplněného registračního formuláře do Českého florbalu hráč není pojištěn. Že jste ho již vyplnili, poznáte mimo jiné tak, že máte (respektive vaše dítě) vlastní ID číslo hráče. To je jeho číslem ve Florbalovém informačním systému (zkráceně FIS) a používáme ho také jako variabilní symbol při platbě členských příspěvků.
  2. Pokud se vaše děti (nebo vy osobně) zraníte při tréninku, je třeba následně s vyplněným formulářem a lékařskou zprávou zajít na pobočku VZP, kde s vámi případ dojednají.
  3. V případě zranění při zápase je nezbytně nutné, abyste pohlídali (je to primárně povinnost trenéra), že je zranění uvedeno v zápise o utkání. Není třeba specifikovat konkrétně, o jakou část těla jde, stačí spíše obecně (například nezáleží na tom, jestli se jedná o kotník nebo zánártní kůstky, důležité je uvést zranění nohy – pravé, nebo levé). Zranění není možné do systému zpětně dopsat. Pokud tak tedy neučiníte okamžitě, ztrácíte nárok na odškodnění.

Kontaktní osobou v případě zranění je sekretář klubu Lukáš Vacuška.

Formulář ke stažení