Loading color scheme

Salming

Náš florbalový klub spolupracuje od ledna 2020 se švédským výrobcem špičkového sportovního vybavení Salming. Ten nabízí krom florbalového vybavení také věci na lední hokej, běhání či squash. Každý člen našeho klubu má v základu nárok na slevu 20 % na sortiment tohoto výrobce, a to z ceny uvedené na https://www.salmingstore.cz/

Kraťasy a stulpny s logem této společnosti oblékají naprosto všechny kategorie našeho klubu. Každý nováček má za povinnost si toto vybavení zakoupit. K dispozici je dostatek kusů, jež jsou uschovány v klubové kanceláři.

Pravidelně na začátku sezony a před Vánocemi (v listopadu) odesíláme hromadné klubové objednávky. Při nákupu vybraného sortimentu v počtu 12 a více kusů je pak možné se dostat až na mimořádnou slevu 40 % za kus. Objednávat lze i jednotlivě. V případě, že bude výše vaší objednávky po slevě činit více jak 3 000 korun, vztahuje se na ni také doprava zdarma. Zboží bývá v Dačicích k dispozici nejpozději týden po odeslání objednávky.

Kontaktní osobou pro Salming objednávky je od října 2020 Petr Stejskal. Na toho se obracejte s veškerou agendou týkající se Salmingu. Kontaktovat jej můžete na e-mailu petrstejskal@florbaldacice.cz, případně na telefonním čísle +420 728 096 386. K dispozici je také na komunikátorech WhatsApp či Messenger.