Loading color scheme

Dočasný STOP tréninků. Elévové hrát o víkendu nebudou

/AKTUALIZUJEME/  Zhoršující se epidemiologická situace a s ní spojená vládní nařízení se bohužel citelně dotýkají i našeho klubu. Prvním výrazným krokem je dočasné zastavení tréninků všech mládežnických kategorií. A to aktuálně na dva týdny. Dospělí o víkendu k ligovým utkáním nastoupí. Stejně tak junioři, starší žáci BLACK a PINK.

Avizovaná sportovní karanténa, která měla dle původních opatření platit až od pondělí, se pro naše sportovce prodlužuje. Platit začíná již v pátek ráno. Technické služby Dačice, provozovatel městské haly, totiž s okamžitou platností uzavřely náš jediný páteční tréninkový prostor pro mládež a ženy. "Nedá se nic dělat, toto nařízení musíme respektovat. Pro nás to krom zrušení pátečních tréninků znamená také zrušení nedělního turnaje elévů," uvedl šéftrenér klubu Petr Jindra.

V tuto chvíli je jisté, že následujících 14 dní (tedy konkrétně do 25. října) nebudou probíhat žádné tréninky ani utkání. A to s platností pro úplně všechny kategorie. "Budeme se snažit pro hráče připravit náhradní program. Minimálně tréninkový plán na doma, aby nám nezakrněli a nezlenivěli. Anebo s nimi budeme chodit ven. Pro všechny je toto velmi nepříjemné, ale nedá se nic dělat, musíme to respektovat a nějak přečkat. Jsme si vědomi vážnosti situace," dodal Jindra.

Aktuálně je jisté, že se nekoná nedělní turnaj elévů. A také fakt, že v pátek nebude trénovat ani mužský A-tým v Třešti. Sobotní utkání žen v Třešti a mužů v Dolní Cerekvi se uskuteční podle plánu. Stejně tak pořadatelé potvrdili, že hrát budou starší žáci BLACK ve Žďáru nad Sázavou, junioři v Jihlavě a starší žáci PINK v Obratani, kde pořádají Pacovští Honzíci.