Loading color scheme

Gellner potvrzen do „velkého“ výboru TJ. Tři družstva jdou o víkendu do akce

Klíčová část volebního roku 2022 je za námi. Že to v březnu není možné? Ale ano. Členská schůze florbalu si zvolila svůj „malý výbor“ a zástupce do jeho „velkého bratříčka“. I ten už zná své složení na dalších pět let. A potvrzen v něm byl náš předseda Pavel Gellner. Nejen pro něj a pro oceněnou trenérku Martu Krechlerovou je tento týden zajímavý. Do akce se o víkendu chystají také tři družstva.

Pokud by tomu bylo jak ve „velké politice“, pak byste zřejmě čekali na děkovné proslovy zvolených kandidátů, zklamání z nenaplněných slibů a najednou přibližně třetinovou propagaci. Děkovného proslovu se zřejmě nedočkáte, budeme se spíš snažit udělat podcast s předsedou, kde přiblíží, jaké budou plánované kroky do dalších měsíců a let našeho klubu. Nenaplněné sliby snad taky nebudou, snažíme se být při zemi. A propagace? Ta bude snad stále stejná.

Nyní ale k tomu, co 33. valná hromada TJ Centropen, na níž byl za město Dačice přítomen i místostarosta Jiří Baštář, přinesla. Krom zvolení staronového výboru došlo k opětovnému vytažení tématu sportovní haly. Z úst pana místostarosty zaznělo, že se město stále snaží najít vhodný dotační program, s jehož podporou by bylo možné halu postavit. Jak ale dodal, nechce slibovat vzdušné zámky a všem přítomným zdůraznil, že bez peněz „zvenku“ nebude možné za současné situace halu udělat. My tedy stále věříme, že vláda Petra Fialy vyčlení prostředky pro Národní sportovní agenturu, která by pak mohla být spasitelem v této oblasti. Konečně bychom se pak pohnuli z místa, na němž v tomto ohledu přešlapujeme.

A zapomenout nesmíme ani na vyhlášení osobností jednotlivých oddílů. Poděkování za florbal obdržela Marta Krechlerová, naše kondiční trenérka, jíž chceme touto cestou ještě jednou poděkovat za skvělou práci, kterou pro nás odvádí. Určitě se těšíme na další vzájemnou spolupráci nejen v sezoně, ale také na letním soustředění mládeže. Zároveň také přejeme brzké uzdravení po operaci zraněné nohy.

Nebyla to ale jen valná hromada TJ, která naplňuje tento týden. V akci se představí také tři naše družstva. Muže B čeká pořádná divočina. V telčské minihale se v rámci Ligy Vysočiny utkají s domácími a „céčkem“ Žďáru nad Sázavou. „O víkendu nastoupíme v poměrně silné sestavě, což v uplynulých utkáních nebylo vlivem různých okolností úplně běžné. Protože už sezonu dohrálo "áčko", dovolím si touto cestou pozvat naše fanoušky na výlet k "sousedům", kde nás mohou podpořit. Věřím, že se bude na co koukat!" lákal trenér B-týmu Ondřej Bílý. 

Zahrají si také mladší žáci. Ti se představí v téže hale jako jejich starší kolegové, leč až v neděli. A výlet do Posázaví (podle vzoru stavení, Jouzo! 😊 ) do Přibyslavi si určitě užijí elévové, stejně jako trénink kliček.

 

PROGRAM NA VÍKEND 19. A 20. BŘEZNA 2022

Muži B - Liga Vysočiny mužů - 19. 3., SH ZŠ Hradecká Telč - 10.30 Hippos Žďár n/S C ONLAJN, 13.30 Florbal Telč 

Mladší žáci - Liga Vysočiny mladších žáků - 20. 3., SH ZŠ Hradecká Telč - 9.40 PSKC Okříšky-Rudíkov, 11.00 Florbal Telč, 12.20 H. Brod, 14.20 Snipers Třebíč

Přípravka - Liga Vysočiny přípravek - 20. 3., SH Přibyslav