Loading color scheme

Holky versus kluci! Druhá koronavýzva přinese zvířecí souboje na instagramu

Po pár dnech odpočinku a stresech spojených se zprávami o koronaviru nabíráme druhý dech. Přestože nám nynější ministerská nařízení neumožňují trénovat týmově, individuální přípravě nic nebrání. A protože každý trénink je zábavnější, když je vás na něj víc, rozhodli jsme se pustit do druhé výzvy. Tentokrát si malí i velcí zahrají na zvířátka. Přičemž body budou získávat zvlášť obě pohlaví.

Taky už se těšíte na to, až zase budeme moct sportovat, stejně jako se těší naši trenéři? Pokud ano, pak je tahle výzva právě pro vás. Každý den se na našem klubovém Facebooku a Instagramu objeví nějaká věta. Ta bude klíčem k úspěchu.

„Už ve škole jsme se učili, že se věty skládají ze slov. A slova se skládají z jednotlivých písmenek, či chcete-li hlásek. Přesně ty nás nyní budou zajímat. Každé písmenko z věty má své zvířátko. Vaším úkolem bude každé písmenko ve větě „zpracovat“, a to takovým způsobem, že na jeho základě uděláte stanovený cvik. Hotovo máte ve chvíli, kdy zpracujete všechna písmenka,“ vysvětloval šéftrenér klubu Petr Jindra.

Aby byly tyto tréninky, jejichž autorem je trenér A-týmu David Černý, zábavnější, rozhodli jsme se je udělat formou výzvy. Je třeba se při cvičení natočit, a to alespoň u části každodenní snahy. Za publikování na instastories pak dostáváte bod. Ovšem ne vy osobně, nýbrž vaše pohlaví. Holky oprávněně budou namítat, že jich je v klubu výrazně méně. A tak je zvýhodníme – každé dívčí video s touto tematikou odměníme dvěma body.

Do soutěže budou započítána vždy desetisekundová videa. Abychom je mohli zařadit, je nutné na nich mít jakýkoli kus oblečení s klubovou tematikou a také označit @florbaldacice. Průběžně budeme zveřejňovat výsledky výzvy. Ta potrvá až do konce karantény, která sice původně měla končit za týden, zatím to ale vypadá, že bude trvat výrazně déle.

Tak co, vyhrajou kluci? Anebo jim to holky natřou?!