Loading color scheme

Jedinečná možnost nákupu vybavení je tady! Dačice hostí TestDay Salming

Každý člen našeho klubu už dobře ví, že od letošního roku spolupracujeme se špičkovým švédským výrobcem nejen florbalového, ale celkově sportovního vybavení Salming. V pátek 28. srpna budou mít zájemci jedinečnou možnost přímo v Dačicích si věci osobně otestovat a zakoupit či objednat. V městské hale se totiž od 12 do 14 hodin uskuteční speciální testovací akce.

Uvažujete o koupi nové sportovní obuvi? Chcete boty na florbal? Nebo na venkovní běh? Přemýšlíte, že si pořídíte novou florbalku? Či tréninkový nebo volnočasový textil? Na tohle všechno se můžete těšit již tento pátek. Do dačické městské haly totiž dorazí zástupce firmy Salming Store, výhradního dodavatele švédské značky Salming, který přiveze spoustu věcí na vyzkoušení a otestování s následnou možností nákupu či objednávky.

„Návštěvu akce doporučuji všem, kdož uvažují o nákupu nového vybavení, primárně pak rodičům našich nejmenších dětí. Salming nabízí špičkové vybavení a v kombinaci s klubovou slevou navíc za rozumné ceny. Pokud děti přes léto vyrostly a bude třeba obměnit jejich sportovní vybavení či florbalky, nyní máte jedinečnou možnost si věci osobně vyzkoušet a případně rovnou zakoupit,“ komentoval šéftrenér klubu Petr Jindra.

Salming je švédská značka, která se krom florbalu specializuje také na běhání, lední hokej, squash či házenou. V mužské superlize můžete s tímto vybavením vídat například hráče loňského vítěze základní části z Mladé Boleslavi či pražskou Spartu, jeden z největších klubů u nás.