Loading color scheme

Klubové focení 2021 s přísnými hygienickými opatřeními

Neustále se rozvolňující opatření nám umožňují využít aktuální situaci k dofocení hráčů, trenérů i klubových funkcionářů. Abychom minimalizovali jakékoli riziko, budeme důsledně dbát na hygienická opatření. Focení 2021 se budou účastnit primárně ti, kdož fotku z loňska nemají. Ostatní mohou v případě volné kapacity.

Místo haly klubové kancelář. Místo hromadné akce přísně hlídané dvojice uvnitř. To vše spojeno s povinnou dezinfekcí rukou antibakteriálním gelem, větráním v místnosti a respirátorem na ústech do doby pořízení fotografie. Takto bude vypadat podoba klubového focení v roce 2021. Tentokrát se týká pouze jednotlivců.

„Jelikož je pro nás důležité i to, jak se jako klub prezentujeme navenek, rozhodli jsme se využít současné trochu klidnější situace a dodělat profesionální fotografie hráčů, kteří je z loňského roku nemají. Týkat se to může jak těch, kteří se nemohli focení účastnit, tak nováčků. Celá akce bude organizačně náročná, ale s pomocí rodičů nemám obavy, že bychom ji nezvládli,“ uvedl šéftenér klubu Petr Jindra.

Akce je naplánovaná na čtvrtek 13. května v 18 hodin. Každý zájemce se musí dopředu přihlásit prostřednictvím formuláře ZDE. Podle něj bude sestaven časový harmonogram. Na jeho základě bude určen čas, kdy přijde řada na každého účastníka. Ten bude povinen čekat na své místo v pořadníku na parkovišti vedle městské sportovní haly. Následně bude vyzván ke vstupu do prostor klubové kanceláře, kde bude připraven fotograf. K dispozici bude i šatna na převlečení do klubového dresu.

Seznam členů klubu, kteří doposud nemají profesionální fotografii (a mají tudíž přednostní nárok na focení)

Baránek, Bartoň T., Bastlová, Bohuslav, Bojanovská, Budíček L., Čech, Charvát, Čurda, Dolská, Dvořáková K., Dvořáková Nat., Ficová, Gellner ml., Gellner st., Habr A., Habr F., Halouzka, Havlíková, Hofbauer, Hrouda, Hruška, Jakubcová, Janák Š., Karásek K., Karásek T., Kejval, Kiessling, Klimeš, Klimešová, Kořínková, Lahodná, Lukáš, Macho, Marková, Míchalová, Nosek, Nováčková, Nováková A., Nováková T., Palas, Papež, Paulík, Paulíková, Pecha J., Pecha O., Petrák R., Píša, Šimek, Šindelářová, Šlápota, Šmahelová, Stehlíková, Suč, Svoboda M., Tranta, Trojan T., Tůmová, Tůma L. (trenér), Hudínek (trenér), Tyma (vyfocen jako gólman, chce jako hráč), Valeš J., Vrbová N., Winkler J., Winkler L., Zámečník V., Zátopek, Zeman, Bartoň T. (vedoucí), Havlíková L. (vedoucí), Kůs (hráč, trenér)

POZN.: V případě, kdy není vaše jméno (či vašeho dítěte) uvedeno v seznamu, je možné se na focení bez dalších dotazů přihlásit. Seznam hráčů je orientační a odpovídá situaci z listopadu 2020.