Loading color scheme

Náborujeme podruhé! V pátek se těšíme na nové tváře

Sedm nadšených a elánem překypujících nováčků upsalo své srdíčko dačickému florbalu během minulého týdne. 10. září bude nábor malých sportovců pokračovat. V městské hale už tentokrát budou trénovat se svými budoucími spoluhráči. Je proto třeba sledovat časy tréninků jednotlivých kategorií.

Chtělo by vaše dítě také obléknout náš krásný růžový dres? Pokud ano, není nic snazšího než přijít na náborový trénink a vše si bezplatně vyzkoušet. Náborové týdny pokračují, druhé kolo je tu už 10. září. S sebou opět stačí vzít sportovní oblečení, boty do haly a láhev s pitím. Florbalku půjčíme klubovou.

„Před týdnem přišlo hned sedm nových tváří, které, alespoň s kolegy doufáme, si tréninky užily a přijdou i tentokrát. Věříme, že se připojí i další nováčci. S řadou rodičů už jsem komunikoval telefonicky. Jen je poprosím, aby se tentokrát podívali na časy tréninků, neboť se už začne náborovat kategoricky, ne společně, jako tomu bylo v minulém týdnu,“ vysvětloval šéftrenér klubu Petr Jindra.

Všechny páteční tréninky se uskuteční v městské sportovní hale v Dačicích. Najdete ji v Sokolské ulici, na rohu naproti restauraci Amos či vedle dačické kuželny. Hned u vstupu se vás opět ujme šéftrenér, který zadá údaje do systému EOS.

 

 

Přípravka, tj. ročníky narození 2013 a mladší, trénuje od 14 do 15 hodin.

Elévové, tj. ročníky narození 2011 a 2012, trénují od 15 do 16 hodin.

Následuje trénink mladších (ročníky 2009 a 2010), starších žáků a žákyň (stále ještě výjimečně spojený) od 16 do 17 hodin.

 

Od 17 do 18.30 mají čas pro přípravu na víkendovou zápasovou premiéru dorostenci s juniory.

Od 18.30 do 20 pak trénují muži A a muži B.

Ženy sehrají místo tréninku přátelské utkání v Dolní Cerekvi.