Loading color scheme

Nejmenší se loučí se sezonou. V neděli vyrazí na hřiště do Radlic

Přestože tréninková činnost nejmenších dětí skončila již v červnu, symbolické zakončení nesmírně specifického ročníku se uskuteční až o prvním srpnovém víkendu. Zakončení bude zároveň první neformální předsezonní schůzkou pro rodiče s trenéry. Na akci jsou stále volná místa, zájemci se mohou stále hlásit.

 Prázdniny se pomalu přehouply do své druhé poloviny. Přesto potrvají ještě dostatečně dlouho na to, aby děti nemusely být nervózní a mohly si užívat příjemného volna. Jeho zpestřením bude nedělní zakončení pro mladší žáky, elévy a přípravku. To se koná opět po dvou letech, v loňském roce ho neumožnil kovid.

„Akce má být skutečně pohodovou a neformální letní událostí. Děti si s rodiči zahrají fotbal, pak je čeká oblíbené opékání a další hry. Rodičům pak budou k dispozici trenéři nejmenších, s nimiž mohou probrat své dotazy a názory na fungování klubu. Vážíme si každé zpětné vazby, a to pozitivní i negativní, neboť jedině tak se můžeme posouvat jako klub dál. Uvítáme tedy co nejhojnější účast,“ komentoval trenér přípravky Petr Jindra.

Zakončení se uskuteční v Radlicích, od Dačic vzdálených přibližně 10 kilometrů. „Budeme mít k dispozici hezké zázemí. Navíc mi připadá fajn v hezkém počasí vypadnout z města a užívat přírody. Proto byly Radlice jasnou volbou,“ dodal.

Případní zájemci se mohou stále hlásit. Podmínkou účasti je vyplnění přihlášky, kterou naleznete ZDE - (přihlašování již uzavřeno)