Loading color scheme

Pátek ve znamená členské schůze. Vedení představí, co bude dál

Tak krátká nebyla ještě žádná sezona. Poslední soutěžní duel odehrály dačické celky v říjnu. Od té doby nic. Přestože jsme už skoro měsíc opět v tréninkovém procesu, dohnat skoro půlroční florbalové manko nebude snadné. Na páteční schůzce členů klubu vedení představí průběh nadcházejících dnů a týdnů. Pro všechny přítomné budou připraveny špekáčky.

Specifický. Přesně takový byl letošní florbalový ročník. Nikdy v historii jsme nic podobného nezažili. A všichni věříme, že už ani nezažijeme. Dozvuky však rezonují společností ještě nyní. Každoročně se na členské schůzi prezentuje průběh sezony, což letos jaksi pozbývá smyslu. Namísto toho vedení klubu představí plány pro nadcházející dny a týdny.

„Letošní sezona byla ve všech ohledech podivná. Nic to ale nemění na skutečnosti, že ačkoli to na první pohled nevypadá, podařilo se v zákulisí udělat spoustu práce, která do budoucna klubu pomůže. Je nám ale jasné, že rodiče budou především zajímat informace týkající se tréninků a financí. Ty bychom chtěli prezentovat právě na tomto setkání. Zároveň také budeme rádi za zpětnou vazbu z druhé strany,“ vysvětloval šéftrenér klubu Petr Jindra.

Začátek akce je ve 20 hodin. Podmínkou účasti na ní je vyplnění přihlášky na tomto odkazu –  https://airtable.com/shrKyUjrUJZTG6rxa V případě účasti více osob jedné rodiny je třeba vyplnit přihlášku pro každého zvlášť.

Na akci budou přítomni všichni členové výkonného výboru klubu. Zároveň bude možná si vyzvednout ztráty a nálezy z Lipolce.

 

 

 

 

 

 

 

PROGRAM

20.00 přivítání předsedou klubu Pavlem Gellnerem

20.05 představení programu akce, slovo šéftrenéra a členů výkonného výboru

20.10 představení financování klubu (fungování klubu během covid pauzy, plány pro příští ročník)

20.20 představení přihlášek pro příští soutěžní ročník, zapojení rodičů do činnosti (prezentace možných činností)

20.30 dotazy na vedení klubu, diskuze přítomných

20.40 opékání špekáčků v bufetu