Loading color scheme

Pomozte nám s přípravou tréninkových plánů. Blíží se také příspěvkový termín

Říjen se pomalu chýlí ke svému konci, stejně tak se přibližuje termín pro platbu členských příspěvků. Ačkoli nás aktuálně zastihla nepříjemná situace spojená s pandemií koronaviru, rozhodně nezahálíme a snažíme se o to, aby návrat do každodenní reality byl poté co nejjednodušší. S tím je však spojeno také finanční zajištění. A jednou z významných položek našeho klubu je také výběr příspěvků. Pro členy klubu pak připravujeme také domácí tréninkové plány.

 

Vládní rozhodnutí nás sice na nějakou dobu odstřihlo od společných tréninků, určitě ale neochabla naše sportovní vášeň. Nyní to ale bude především o vaší aktivitě. Napište nám do e-mailu, na facebook či jinam, jaká forma domácích tréninků by pro vás byla nejschůdnější. Chcete pro děti připravit trénink na ven, který si každý zvládne odcvičit sám? Chcete, aby vaše děti cvičily doma? Vadí vám nějaká aktivita, nebo naopak požadujete nějakou? Potřebujeme od vás zpětnou vazbu. Na jejím základu pak připravíme tréninky, která nám pokryjí období, než se zase shledáme ve sportovní hale.

Jako příjemný doplněk máme nyní připravenou také klubovou zvířátkovou výzvu, která běží na klubovém facebooku, instagramu a podrobnosti lze nalézt také ZDE.

Spolu s tím vás také touto cestou prosíme o úhradu členských příspěvků. Ačkoli se možná zdá, že v současné době nemáme žádné náklady, opak je pravdou. Každá kategorie má fixní náklady, bez nichž není vůbec možné přihlásit ligovou soutěž. Krom startovného je to také ligová kauce, poplatek za soupisku, případně hráčské licence u starších hráčů. V naší režii je dále platba sportovního vybavení, s nímž trénujeme, platba trenérů, kteří se o vaše děti skvěle starají. A pochopitelně prostory, v nichž jsme dosud trénovali. Uhrazené členské příspěvky vašich dětí jsou pak také jednou z podmínek pro nárokovost dotací, které jsou pro nás z existenčního pohledu nezbytné.

Další náklady nás budou čekat po návratu normálního režimu, a to v podobě plateb za tréninkové a zápasové haly, pořadatelskou službu, rozhodčí či náklady na cestovní příkazy, na něž máte při splnění určitých pravidel nárok.

Někteří z vás zjišťovali také možnost finanční kompenzace. Nyní v prvním pololetí není z pochopitelných důvodů možná. Určitě ale počítáme v první řadě s opětovným prodloužením sezony. A v případě dlouhotrvajícího „lockdownu“ pak budeme jednat o poměrném snížení druhé poloviny příspěvků. Nikdo na této situaci nebude škodný. Aktuálně ale nemůžeme slibovat nic konkrétního, neboť nevíme, jak dlouho nucená pauza potrvá.

V případě aktuálních osobních problémů, které vám nynější platbu znemožňují, se na nás neváhejte obrátit telefonicky či přes e-mail. Společně se pokusíme najít východisko.

Na závěr přejeme všem hlavně zdraví a budeme se společně těšit na shledanou v době po karanténě. Nám už teď florbal strašně chybí!

 

Vedení klubu a kolektiv trenérů Florbalu Dačice