Loading color scheme

Příspěvkové změny! Květnoví plátci budou výrazně zvýhodněni

Stará sezona sice teprve skončila, nová už ale co nevidět zaklepe na dveře. I letní příprava se do ní totiž počítá. A tak je třeba být připraven ve všech ohledech. Také v letošním roce pro vás máme připravenou novinku. Byť možná ne tak zásadní, jak tomu bylo loni, kdy se zaváděla členská sekce. Zavádíme změny spojené s financováním klubu. O co konkrétně jde? Čtěte níže.

Tak jak se vyvíjí celá společnost, děje se tomu i s naším klubem. Jak postupně rosteme a zvětšujeme se, mění se i zažité stereotypy. Jedním z nich byla i podzimní platba příspěvků. Ta už totiž přestává plnit svůj účel. „Členské příspěvky slouží k financování základního chodu klubu. A do toho spadá i úhrada startovného v soutěžích či kauce, což jsou platby prováděné na začátku června. S ohledem na neustále se zvyšující náklady všeho potřebujeme už nyní vědět, s kým můžeme na podzim počítat. Navíc chceme mít rozpočet zajištěný bez ohledu na to, v jaké výši nakonec přijdou požadované dotace,“ vysvětloval manažer klubu Petr Jindra.

V loňském roce klub poděkoval členům za věrnost výrazným snížením první příspěvkové částky. Letos už se ale vracíme ke standardním hodnotám. „I přes zdražování všeho, konkrétně tedy v našem případě například nájmů hal či vyšších cestovních příkazů, jsme se snažili zachovat původní příspěvkovou výši. Samozřejmě vyjma žen, kde bude finanční náročnost ve srovnání s loňskem výrazně vyšší, tam to nebylo možné,“ popisoval manažer klubu.

Tedy aby bylo jasno. K navýšení plateb (a prosím nesrovnávejte s loňskem, neboť v první polovině došlo k avizovaným kompenzacím, relevantní by byly částky zpřed dvou let!) dojde především v případě, kdy se členové rozhodnou zaplatit až v září. „Protože je pro nás z hlediska udržitelnosti a nastavení rozpočtu opravdu klíčové, aby členové zaplatili co nejdřív, rozhodli jsme se dát každému jednorázovou slevu 300 korun na první část příspěvků. Jako bonus pak přidáváme jeden kredit za včasnost. To vše ale platí pouze pro ty, kteří zaplatí do 27. května, což je rozhodné datum, kdy musí být peníze na účtu,“ doplnil Jindra.

Platby budou v členské sekci vygenerovány všem. Po rozhodném termínu dojde k jejich automatickému navýšení na plnou částku, která zohledňuje avizované zdražování.

Detailní rozpis členských příspěvků naleznete na odkazu ZDE. Částku následně naleznete vygenerovanou v členské sekci. Platby u všech kategorií jsou možné VÝHRADNĚ BEZHOTOVOSTNĚ, a to s platebními údaji dle EOSu. Doporučujeme využít generovaný QR kód.