Loading color scheme

Říjen, měsíc příspěvků. Proč, komu, jak a kolik platit?

Většině kategorií už sezona odstartovala nejen z tréninkového, ale také ze zápasového pohledu. S tím se pojí i jedna méně příjemná povinnost, a to pravidelná platba členských příspěvků. Ta se týká všech členů také v letošním ročníku. V následujícím článku se v několika bodech dozvíte kompletní informace týkající se této problematiky.

Jak platit?

Zásada číslo 1 – POUZE na klubový účet. V žádném případě se neptejte trenérů, zda můžete peníze přinést v hotovosti. Mají zakázáno přijímat jakékoli peníze v hotovosti. Od letošní sezony už probíhají veškeré interní klubové transakce výhradně bezhotovostně. Číslo florbalového účtu je 103689189/2250 (Creditas). Žádný jiný nevyužívejte. V minulosti se stávalo, že příspěvky chodily například na celoklubový. Pro tyto účely mám zřízen právě tento náš ryze florbalový.

 

Co uvádět do platby?

Krom částky také symboly. K čemu slouží? Variabilní symbol je unikátním identifikátorem v rámci celého Českého florbalu. S tímto číslem dohledáme veškeré vaše žádosti apod. napříč systémem FIS. Již se nám stalo, že se platby zatoulaly. Právě díky ID, respektive jeho zadání do variabilního symbolu, se je podařilo dohledat.

Dále také konstantní symbol, který u nás označuje kategorii. Díky němu snadno vyfiltrujeme, kolik hráčů z dané kategorie již má zaplaceno.

Chybět by neměl ani specifický symbol, který je u příspěvků číslo 1 a opět nám pomáhá s přehledností, že vaše platba není například za neligový turnaj či Salming objednávku.

Doporučujeme také do poznámky uvést „členské příspěvky“ a jméno hráče, ale to už necháváme na vás.

 

Proč platit?

Jednoduše proto, že všechno něco stojí. A protože vám připravujeme velmi slušný servis. Bližší informace o tom, co vše je zahrnuto v členských příspěvcích, naleznete zde na webu v Členské sekci pod odkazem Členské příspěvky.

 

Kdy platit?

Termín pro úhradu první části příspěvků je neděle 25. října. Případné individuální problémy s termínem lze řešit, ovšem je nutné se včas ozvat. „Mrtví brouci“ budou penalizováni za prodlení.  

 

Kdo platí?

Naprosto všichni členové klubu. Tedy i hrající trenéři. První polovina příspěvků je vždycky povinná pro úplně všechny. Výjimky z ní neexistují.

 

Kolik platit?

Veškeré informace máte uvedeny v Členské sekci v Seznamu hráčů. Krom kompletních platebních údajů zde naleznete také výši vaší půlroční platby (výjimka platí pro Kunžak, tam je cena uvedena za rok, což je doplněno jasným a viditelným dodatkem).

Uvedené částky jsou platné pro všechny kategorie od dorostu níže. Junioři a dospělí mají navíc specialitu v podobě hráčské licence. Ti, kdož si ji letos platili sami, platí pouze uvedenou sumu. Všichni ostatní si uvedenou výši příspěvku navýší o 500 korun.

 

Na koho se v případě problémů obrátit?

Primárně na trenéry či vedoucího družstva své kategorie. Pokud nedokáže poradit, pak na Petra Jindru.