Loading color scheme

Spuštěn výběr první poloviny členských příspěvků na novou sezónu, pro platící s předstihem opět se slevou

Florbalový oddíl TJ Centropen Dačice informuje své členy o spuštění výběru členských příspěvků, resp. jejich první poloviny, na novou sezónu 2023/24. Stejně jako v loňském roce, i letos si výši členského příspěvku můžete snížit o 300,- Kč, uhradíte-li členský příspěvěk s předstihem, konkrétně do 18. června 2023. Pomůžete tím i našemu klubu, který v tomto období čekají nezbytné nemalé výdaje na startovné v soutěžích Českého florbalu, a klub by v tomto směru nerad spoléhal pouze na finanční pomoc od Tělovýchovné jednoty Centropen Dačice.

Platba členských příspěvků bude opět probíhat přes klubovou členskou sekci EOS, kde si v případě zájmu můžete rovněž vygenerovat potvrzení o zaplacení. Konkrétní výše členských příspěvků pro jednotlivé kategorie pak najdete na našich webových stránkách v záložce "členská sekce - členské příspěvky" nebo také v zápise z jednání VV oddílu ze dne 6. 5. 2023 v záložce "klub - vedení klubu, zápisy z jednání". Zde naleznete rovněž pravidla k další možnosti, jak své členské příspěvky snížit, a sice při zajištění sponzorského daru pro klub.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností týkajících se nejen plateb členských příspěvků se neváhejte obrátit na oddílového sekretáře na e-mailové adrese Lvacuska@florbaldacice.cz

Děkujeme za spolupráci.