Loading color scheme

Staň se jedním z nás! Buď taky dačickým florbalistou

Taky jsi sledoval zlatou obhajobu českých juniorů na mistrovství světa v Brně? Nádherný pocit, že? Abys i ty mohl být jednou takovou hvězdou, je třeba učinit první krok. Přijď za námi na trénink vyzkoušet si florbal. V pátek na tebe budeme čekat v městské hale. Potřebuješ jen dobrou náladu sportovní oblečení.

Forman, Pěnička či Jurco. Florbalové hvězdy uplynulých dnů, které rozdávaly rozhovory do televize a slavily zlaté medaile. Taky bys chtěl být jako oni? Tihle kluci obětovali hrozně moc ve svém životě pro to, aby si mohli užít tyhle okamžiky. A to první, co je navedlo na správnou cestu, byla myšlenka začít s florbalem. To můžeš udělat i ty! 

Jak to celé bude probíhat? V pátek 3. září přijď před 16. hodinou do městské sportovní haly v Sokolské ulici. U vstupu se ti bude věnovat šéftrenér, který rodiče požádá o kontaktní údaje pro účely registrace. A následně tě odvede do šatny, kde se převlečeš. Nezapomeň si s sebou vzít sportovní oblečení a přezutí do haly. V botách na ven se v hale hrát nesmí!

V hale se tě ujmou skvělí trenéři. Krom tebe bude přítomna i spousta dalších dětí, které se po prázdninách znovu těší na kamarády a sportování. Nebude to jen florbal, co na tebe uvnitř čeká. Zahraješ si i spousta dalších her. Máme k zapůjčení plno skvělého vybavení a samozřejmě i florbalky. Svou tak určitě nepotřebuješ.

Protože se u florbalových tréninků zapotíš, vezmi si také láhev s vodou. Nezapomeň, že sportovci nepijou žádné koly ani jiné nápoje s bublinkami, protože by jim z toho bylo těžko.

Trénink potrvá do 17 hodin. Následně se od trenéra dozvíš, kdy bude další a jak se na něj můžeš přihlásit. Pak máš ještě další tři týdny na to, aby sis florbal zkusil a zjistil, jestli tě baví a jestli chceš být jednou opravdu druhým Formanem či Pěničkou.

Pokud máš ty nebo tvoji rodiče jakékoli otázky, neváhej se zeptat šéftrenéra klubu Petra Jindry. Odpoví ti na e-mailu pjindra@florbaldacice.cz, případně na telefonním čísle 606 591 572.

Chybět nebude ani náš oblíbený maskot "tůča"!

P. S.: Vítané jsou i holky! Od letoška máme zbrusu nový ryze dívčí tým!

 nabor velke