Loading color scheme

Šťastné a veselé Vánoce všem, přejí dačičtí florbalisté

Snad víc než kdy jindy si letos všichni přejeme, aby alespoň Vánoce přinesly kýžený klid a pohodu. Po hektickém roku 2020, který už se chýlí ke svému konci, je nejvyšší čas si alespoň pár dní odpočinout, vydechnout a obrátit myšlenky k něčemu příjemnějšímu, než je koronavirus a s ním spojené zdravotní a finanční starosti.

Nic podobného, co náš klub potkalo v tomto roce, jsme ještě nezažili. A všichni také upřímně doufáme, že ani nezažijeme. Nejsme to však jen my florbalisté či sportovci obecně, koho se aktuální problémy silně dotýkají. Silně zasažených oborů je mnohem víc. O to víc si ale nyní všichni chceme užít pár dní volna. Ty je třeba využít k načerpání nových sil.

„Rozhodli jsme se v průběhu Vánoc přerušit veškerou činnost včetně klubové výzvy pro dospělé. Ta bude pokračovat zase 27. prosince. Plus jednáme s okolními kluby o výzvě dětské, která bude na programu od začátku ledna. Nyní ale na pár dní florbal házíme za hlavu,“ vzkazoval šéftrenér klubu Petr Jindra.

Dačičtí florbalisté touto cestou všem členkám, členům, jejich rodinným příslušníkům, soupeřům, fanouškům, ale i sponzorům přejí hlavně klidné a příjemné prožití Vánoc. Společně věříme, že se začne blýskat na lepší časy a brzy se zase uvidíme nejen na sportovních palubovkách!