Loading color scheme

V pátek směr Katolický dům. Velký sál hostí rodičovskou schůzku

Už bylo dost halového předsálí a schůzek „spíchnutých na koleni“. Letos jsme se rozhodli pojmout klubovou prezentaci úplně jinak. Tradiční předsezonní setkání rodičů a trenérů tentokrát proběhne v trochu slavnostnějším duchu. Všichni se v pátek sejdeme ve velkém sále Katolického domu. Ten poskytne reprezentativní prostory pro takovou akci.

 Zajímá vás, kdo bude v sezoně trénovat vaše děti? Na co se budeme zaměřovat? Proč nehrajeme ve florbalovém klubu s dětmi jen florbal? Proč po dětech požadujeme užívání ochranných brýlí či k čemu slouží zdravotní prohlídky a jak si je vyřídit? Nejen na tyto otázky se dozvíte odpovědi na velké rodičovské schůzce. Ta se poprvé uskuteční v Katolickém domě, a to v pátek 25. září v 18.45.

„Jelikož se snažíme postupně měnit prezentaci a obraz klubu, jedním z důležitých bodů byla i změna předsezonní schůzky. Nedůstojným přednáškám v předsálí městské haly, kde se navíc pleteme do cesty dalším sportovcům, je konec. Tentokrát jsme zvolili důstojné prostory, kam se navíc vejdou všichni, kdož budou mít zájem,“ vysvětloval šéftrenér klubu Petr Jindra.

Na schůzce by se rodiče nejen nováčků měli dozvědět veškeré důležité informace související s letošní sezonou. „Vřele doporučuji se akce zúčastnit. Samozřejmě nemohu říct, že je akce povinná, ale nazývejme ji třeba dobrovolně povinnou. Rádi bychom představili pár důležitých věcí týkajících se sezony. A žádná e-mailová či WhatsAppová komunikace nenahradí tu nejlepší, tedy tváří v tvář,“ dodal Jindra.

Začátek akce je plánovaný na pátek 25. září v 18.45. Konec bude nejpozději ve 20 hodin. Adresa je Masarykova 48 Dačice.