Loading color scheme

Změna účtu se dotkne všech členů. Novou klubovou bankou je Creditas

Jak jistě nejen řada lidí z Dačicka zaznamenala, od začátku letošního roku došlo k fúzi dvou bank, která se týkala i našeho klubu. Waldviertler Sparkasse, u které měl náš klub účet řadu let, nově patří pod Českou spořitelnu. A to byl impuls pro změnu v rámci TJ Centropen. Novinkou bude účet v bance Creditas. Starý účet už nebude použitelný.

Platba příspěvků, objednávky dresů či klubového vybavení, úhrady za letní turnaje. To vše se v našem klubu provádí od letošní sezony bezhotovostně. Bude tomu tak i nadále. Nově však na úplně jiné číslo účtu, a to v rámci banky Creditas.

„Walviertler Sparkasse, u které jsme dlouho působili, od letošního roku spadá pod Českou spořitelnu. Do začátku prázdnin bylo ještě možné „dojet“ se stávajícím účtem a podmínkami. My jsme se ale rozhodli, že situaci vyřešíme ještě dřív a po zralé úvaze jsme si nově vybrali banku Creditas,“ vysvětloval předseda Tělovýchovné jednoty Centropen, pod niž spadá i florbalový klub, Václav Šuler.

Pro členy našeho oddílu to znamená, že veškeré platební transakce už budou probíhat výhradně z nového účtu. Upozorňujeme také na fakt, že zatímco TJ Centropen má svůj „hlavní“ účet, my jako florbalisté využíváme svůj vlastní „podúčet“, který slouží výhradně našim potřebám. V minulosti se stávalo, že si někteří rodiče vyhledali číslo účtu uvedené v systému FIS Českého florbalu. To je ale číslo „velkého“ účtu. To vše později způsobovalo problémy s párováním a dohledáváním plateb.

Tímto tedy jménem vedení klubu všechny rodiče a hráče prosíme, ABY OD 25. BŘEZNA 2021 VYUŽÍVALI VÝHRADNĚ ÚČET 103689189/2250. Pokud by kdokoli objevil ve spojení s naším klubem původní účet s lomítkem 7940, případně „velký účet“ Creditas, prosíme o upozornění prostřednictvím e-mailové či telefonické komunikaci, abychom problém promptně opravili.