Loading color scheme

Autobusový výjezd na zápasy mužů a žen již tuto sobotu !!!

Nemáte plány na víkend a jste fanoušci či členové Florbalu Dačice? Máme pro Vás řešení. V sobotu 7. 1. 2023 pořádá náš klub autobusový výjezd na dvojzápas mužů a žen do Dolní Cerekve. Tak neváhej a přijď ve 12:15 na "Horní" náměstí. Můžeš se i potkat s hráčkami a hráči.

Málo kdy se poštěstí vidět naše eltiní celky v jedné hale v jeden den. Tentokrát to vyšlo hned první víkend v roce 2023. V sobotu, 7. 1. 2023, se na "domácí" palubovce v Dolní Cerekvi představí od 14:30 naše ženy, které přivítají soupeřky z daleké Rtyně v Podkrkonoší. Orlice se našim holkám povedlo v prvním utkání porazit a ukončily tak dlouhou sérii bez bodů, avšak zápas to rozjodně jednoduchý nebude. V kádru soupeře nastupují některé velmi zkušené hráčky s bohatou florbalovou minulostí nebo sestry Nádeníkovi, které mají do Rtyně vyřízené střídavé starty z extraligového Tatranu Střešovice. Je se tedy na co těšit a holky Vaši podporu budou určitě potřebovat.

Od 18:00  pak ke svému zápasu nastoupí muži, kteří hostí Slovan Jindřichův Hradec. Věčný rival nás v první derby hraném v okresním městě těsně porazil, takže kluci mají svým soupěřům rozhodně co vracet. Navíc, kdo by nechtěl vstoupit do nového roku vítězně, navíc před domácími fanoušky? Pojďte vytvořit atmosféru hodnou derby a pomozte našim hráčům k vítězství, které pak můžete oslavit cestou zpátky v autobuse spolu s nimi.

Program mezi zápasy bude zajištěn, takže ani po skončení prvního duelu se nudit nebudete. A co je bonus celého výjezdu, kromě toho že za něj nezaplatíte ani kačku? Cestu do Dolní Cerekve i zpět spolu s vámi absolvují i naši hráči a hráčky, se kterými si můžete o čemkoliv popovídat, vyfotit se nebo třeba jen oslavit dvojité vítězství.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na klubového sekretáře na emailové adrese lvacuska@florbaldacice.cz nebo na tel. čísle 720 137 960.

Tak už neváhejte a poznačte si 7. 1. 2023 ve 12:15 na "Horním" náměstí. Moc se na vás těšíme !!!