Loading color scheme

Staň se členem florbalové rodiny! Na co se můžeš těšit?

Baví Tě pohyb? Chceš poznat nové kamarády? Chceš si užít spoustu legrace? To vše můžeš mít, když se připojíš k naší florbalové rodině. Samozřejmě Tě naučíme, jak hrát tenhle cool sport, ale není to jen o tom. Kromě tréninků a zápasů Tě čeká i kopa zábavy, noví kamarádi, super zážitky. Uvítáme kluky i holky ... Co všechno Ti tedy může nabídnout Florbal Dačice, největší sportovní oddíl v regionu?

Trénovat s námi můžeš 3-krát týdně.

Každá mládežnická kategorie trénuje pravidelně třikrát týdně. Dvakrát týdně Tě čeká pohybový a florbalový trénink pod vedením zkušených oddílových trenérů s florbalovou licencí. Jelikož nám záleží na zdravotním stavu našich členů, můžeš se jednou týdně těšit na kompenzační a posilovací trénink s kondiční trenérkou a fyziotrapetkou. Kromě posílení svého těla tím také předcházíš zraněním a disbalancím, způsobeným nejen florbalem, ale i běžným životem.

Mimo hlavní sezónu pak trénujeme i na čestvém vzduchu a během prázdnin pro naše členy připravujeme vícedenní soustředění. Nově jsme pak nejen pro oddílové příslušníky nachystali prázdninovou rozlučku.

První měsíc tréninků máš u nás zadarmo.

Chápeme, že všechno nové je nejdřive potřeba pořádně vyzkoušet. Proto první měsíc po svém příchodu na první trénink neplatíš vůbec nic. Až si budeš jistý, že florbal je to pravé a že chceš hrát dál, teprve potom zaplatíš členský příspěvek a budeš jedním z nás.

Na tréninku budeš používat cool pomůcky.

Všechny naše mládežnické florbalové tréninky probíhají v Městské sportovní hale v Dačicích s kvalitním povrchem vhodným mimo jiné i pro florbal. Ale co je ještě více super? V hale pro Tebe máme připravenou obří skříň napěchovanou všemožnými tréninkovými pomůckami, které možná uvidíš poprvé v životě. Tyto speciální pomůcky pomáhají našim trenérům připravit tréninkovou jednotku ještě zábavnější.

Můžeš obléct náš dres a účastnit se zápasů a turnajů.

Černá a růžová barva ladí. I Ty můžeš obléct dres v našich klubových barvách se svým jménem a předvést, co ses u nás naučil, na zápasech a turnajích, a to nejen během standardní sezóny, ale i mimo ní. Účastníme se totiž i mimosezónních turnajů s mezinárodní účastí, jezdíme třeba do Brna.

S florbalem začínáš a nemáš florbalku? Nevadí, půjčíme.

Vůbec nevadí, že ještě doma nemáš svoji florbalku. Vyzkoušet florbal si můžeš i tak. Nováčkům na trénincích zapůjčíme nejen florbalovou hůl, ale i ochranné brýle. Stejně tak začínajícím brankářům zapůjčíme kompletní gólmanskou výstroj. Stačí, když přijdeš sportovně oblečen a ve vhodné obuvi.

Novou florbalku si jako náš člen můžeš koupit se slevou.

Náš oddíl spolupracuje se švédskou společností Salming, která nabízí špičkové sportovní vybavení. Každý člen našeho klubu má nárok na slevu 20 % na sortiment tohoto výrobce, a sice z ceny uvedené na webových stránkách salmingstore.cz. Minimálně jedenkrát za rok náš klub objednává vybavení hromadně, čímž pro Tebe odpadá i platba dopravy. 

Pro pilné včelky máme připravené zvýhodněné členské příspěvky.

Víme, že finance mhou být někdy překážkou. Aby Ti v peněžence zbylo kapesné ušetřené třeba na novou florbalku, můžeš si svojí píli vysloužit úlevu z druhé poloviny členského příspěvku. Pro tento účel máme zavedený kreditový systém. Když kreditů nasbíráš dostatečný počet, úleva je na světě. Jak moc velká Tvoje sleva bude, je jen a jen na Tobě. Kredity totiž sbíráš za svoji pomoc s pořádáním zápasů ostatních kategorií (napč. jako časoměřič) nebo jiných klubových akcí. Slevu z příspěvků si můžeš vysloužit také doporučením nějakého sponzora.

 

Tak co, přijdeš se za námi podívat? Rozpis tréninků najdeš na našich stránkách v záložce "Členská sekce - tréninky". Níže sice najdeš rozpis hlavních náborových tréninků, ale nové členy a členky rádi přivítáme kdykoliv během celého roku. A připomínáme, první měsíc ZDARMA !!!

 

NÁBOROVÉ TRÉNINKY:

Kluci i holky ročníky 2015 a mladší - 8.9., 11.9. a 15.9. od 16:00 do 17:00

Kluci i holky ročníky 2013 a 2014 - 8.9. a 15.9. od 15:00 do 16:00 a 13.9. od 16:30 do 18:00

Kluci ročníky 2011 a 2012 - 8.9., 11.9. a 15.9. od 17:00 do 18:30

Holky ročníky 2009 až 2012 - 11.9. od 15:00 do 16:00 a 13.9. od 15:00 do 16:30

Jsi starší? Nevadí, i tak se k nám můžeš přidat. Kdy přijít do haly najdeš tady na webu nebo napiš na e-mail LVacuska@florbaldacice.cz

 

 TĚŠÍME SE NA TEBE !!!