Loading color scheme

Soutěžní kalendářní rok skončí v neděli. Mlži hrají doma, dorost jede do Milevska

Pouze trojice družstev se o nadcházejícím florbalovém víkendu představí v růžovo-černých barvách. A to konkrétně v neděli. Dorostenci zakončí své působení ve druhém koši na půdě vzdáleného Milevska. Mladší žáci se pod dozorem přísných dačických rozhodčích předvedou v domácí městské aréně a ti nejmenší se pojedou bavit florbalem do města UNESCO, tedy do Třebíče.

K udržení druhého koše by potřebovali zázrak. Aby se stal, museli by svěřenci Miloše Procházky, který se po prodělaném onemocnění covid-19 vrací na lavičku, vyhrát v neděli obě utkání a doufat v souhru dalších okolností. Na to ale není třeba spoléhat. K duelům je nutné přistoupit tak, že se zde naši kluci zase mohou posunout o kousek dál. "Nechci řešit možné a nemožné varianty toho, co se může po turnaji stát z pohledu košového nasazení. Do Milevska jedeme s tím, že chceme napravit dojem z minulého nepovedeného představení a zlepšit si reputaci. Věřím, že máme dostatečnou kvalitu na to, abychom potrápili oba soupeře," burcoval trenér Miloš Procházka. 

V 11 hodin elitní mládežničtí borci vyzvou Písek, který má stejně jako oni na svém kontě zatím 0 bodů ve druhém koši. Od 14 hodin pak poměří síly s domácím Milevskem, kandidátem na návrat do elitního prvního koše.

Mladší žáci už se vymanili alespoň částečně ze sevření karantény, a tak doufají, že na domácí půdě předvedou to nejlepší ze svého repertoáru. Opět by je měly doplnit i nadšené žákyně, jež se zlepšují s každým zápasem. To platí bezesporu také o přípravce. Ta si chuť na vánočního kapra udělá v Třebíči. Ve městě UNESCO se svěřenci Petra Jindry budou opět snažit trénovat kličky a bavit se florbalem.

 

Program víkendu 18. a 19. 12. 2021

Dorostenci (Milevsko) - 19. 12., 11.00 Písek https://online.ceskyflorbal.cz/20212022/online-307341.htm , 14.00 Milevsko https://online.ceskyflorbal.cz/20212022/online-307350.htm

Mladší žáci (Dačice) - 19. 12., Okříšky-Rudíkov, Telč, Třebíč, H. Brod

Přípravka (Třebíč) - 19. 12., NMNM, Třebíč-modří, Telč