Loading color scheme

Členové rozhodli. Nováčkem ve florbalovém výboru bude trenér Radek Kubeš

Po loňském specifickém prostředí spojeném s koronavirovými nařízeními na fotbalovém stadionu, se letos členská schůze mohla vrátit k tradičnímu únorovému termínu a do krytých prostor. V sobotu v Katolickém domě přítomní členové rozhodli o tom, že dojde ke změně ve výkonném výboru. Odcházejícího Petra Jindru nahradil ve volbě mladý trenér starších žáků Radek Kubeš.

Dačický florbalový svět je zase v pořádku. Parafrázovaný reklamní slogan jednoho z obchodních řetězců si s dovolením půjčíme pro potřeby ohodnocení členské schůze, která se konala 26. února v prostorách dačického Katolického domu. Konečně jsme se totiž zase bez výrazných omezení mohli vrátit k osobnímu setkání v uzavřených prostorech.

Přítomni byli členové dospělých A-družstev a někteří mladší hráči. Jedinou kaňkou na všem byla nulová účast rodičů našich nejmenších. K tomu ale možná přispěl i čas akce, jež se konala ve večerních hodinách, což bylo dané nutností zohlednění posledního ligového utkání mužského „áčka“.

Program začal úvodním slovem předsedy klubu Pavla Gellnera a předsedy TJ Centropen, pod niž spadáme, Václava Šulera. Následovalo představení aktuální situace, jednotlivých kategorií, toho, co se povedlo a nepovedlo, nejbližší očekávané agendy a prezentace kandidátů do nového výboru. Petr Jindra zde definitivně oznámil svůj konec v klubu, k němuž dojde po uplynutí smlouvy dne 31. srpna. Oficiální zápis z jednání naleznete na odkazu ZDE v Zápisech z jednání, protokol o volbě pak bude archivován v materiálech TJ Centropen.

Ve volbě dostalo všech šest kandidátů požadovaný potřebný počet hlasů. Krom pětice staronových členů přibyl i Radek Kubeš, dosavadní trenér starších žáků. „Chtěl bych touto cestou poděkovat za zvolení. Jak jsem již říkal předsedovi na našem osobním setkání, protože se intenzivně věnuji mládeži, právě tato agenda je mi nejbližší a chtěl bych se na ni zaměřovat v budoucnu. Zároveň chci svým pohledem na věc přispět k dalšímu rozvoji a fungování klubu,“ vysvětloval nováček ve vedení.

Na závěr nechyběla ani diskuze a občerstvení. Nové členy vedení klubu teď musí ještě formálně schválit výkonný výbor TJ Centropen, a to na valné hromadě, která se uskuteční ve středu 16. března.